До уваги осіб похилого віку (пенсіонерів), які проживають на території Глобинської територіальної громади!

Дата: 17.06.2021 08:34

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» з метою підтримки осіб похилого віку (пенсіонерів), які проживають на території Глобинської громади, у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування  впроваджується  послуга «Університет ІІІ віку».  Діятиме 8 факультетів: «Історико – краєзнавчий», «Літературно-художній»,  «Дім, сад, город», «Основи комп'ютерної грамотності»,  «Основи грамотності при заповненні документів», «Основи психології»,  «Правознавство». Навчальний рік триватиме з листопада 2021 року по квітень 2022 року.  Це безкоштовне навчання для пенсіонерів. До участі у проведенні навчальних заходів будуть запрошені медичні працівники, представники освіти, культури,  із центру безоплатної правової допомоги та ін.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою Центру м.Глобине, вул.Гагаріна, 1 (приміщення райвійськкомату, каб.№1;                  конт. тел.: 24-2-50).