Вшанували пам’ять усіх тих, чиє життя було покалічене і зруйноване у страшній війні

Дата: 22.06.2021 12:09

22 червня в Україні – це День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Цей день наповнений трагічними спогадами і болем, адже найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Тож, аби вшанувати пам’ять усіх тих, чиє життя було покалічене і зруйноване у страшній війні, міський голова і його заступники поклали квіти до підніжжя пам’ятника захисникам Вітчизни та обелісків у місті Глобине.

Історія та сьогодення України навчають нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Священний обов’язок кожного із нас – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстоював та продовжує відстоювати зі зброєю в руках кордони, свободу та власний демократичний вибір українців.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!