Дата: 14.07.2021 10:27

Фото без описуКеруючись п.4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається третє пленарне засідання дванадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, яке відбудеться 20 липня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд третього пленарного засідання дванадцятої сесії винести питання:

1.   Про підтвердження рішення №2406 від 02.07.2021 «Про розгляд електронної петиції «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Артюшенка», яка набрала необхідну для розгляду кількість голосів.» в порядку повторного розгляду  після зупинення його міським головою.

2.   Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи публічного права Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів     Глобинської міської ради.

3.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів  ім. Народної артистки України Р.П.Кириченко  Глобинської міської ради.

4.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Зубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради.

5.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради.