Триває конкурс на посаду директора Пирогівського ліцею

Дата: 20.08.2021 11:50

Фото без описуВідповідно до Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради, затвердженого рішенням дванадцятої сесії Глобинської міської ради від 05.07.2021р. № 3152, 19 серпня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради.

Члени комісії перевірили подані документи щодо відповідності установленим вимогам та вирішили допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради  кандидата Губенко Любов Володимирівну.

Комісія прийняла рішення про проведення конкурсного відбору 25 серпня 2021 року о 9 годині у залі засідань Глобинської міської ради.