Дата: 28.08.2021 11:03

Фото без описуУ  зв’язку з виникненням вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради розпорядженням Глобинського міського голови від 26.08.2021 №342/02-05-АГП розпочато процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради у відповідності до вимог статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішень щодо призначення керівника даного закладу запрошуємо долучитися та надати по 4 кандидатури до складу конкурсної комісії з числа представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я. З числа поданих кандидатур буде визначено представників до складу конкурсної комісії у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються за адресою: м. Глобине, вул.Центральна, 285 до 10 вересня (включно).