Миттєвості життя Жуківського старостату

Дата: 02.09.2021 09:53

Життя у населених пунктах Жуківського старостату вирує, тут живуть працьовиті, талановиті люди, які вміють організувати своє дозвілля та є активними учасниками культурних заходів громади.

У понеділок, 23 серпня 2021 року, у селі Павлівка відбулася святкова дискотека з нагоди Дня Державного Прапора України.

Фото без описуФото без описуФото без опису

24 серпня жителі старостату були активними учасниками святкування Дня Незалежності України в Глобинський громаді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

А у крайні теплі вечори літа, а саме 28 серпня на Успіння Пресвятої Богородиці для жителів Жуківської громади працював кінотеатр під відкритим небом де відбувся показ мультфільму «Пташиний Дозор».

Фото без описуФото без опису

З 16 по 31 серпня мешканці сіл Павлівка, Коломицівка, Новоселівка, Жуки долучилися до акції "Шкільний портфелик" та допомогли дітям із сімей, які знаходяться в скрутних життєвий обставинах, підготуватися до школи на рівні з однокласниками.

Фото без описуФото без описуФото без опису