Спортивні вихідні жителів Глобинської громади

Дата: 13.09.2021 14:29

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у другу суботу вересня ми відзначаємо день фізичної культури і спорту. Це свято  покликане сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт.

Тож цими вихідними у населених пунктах громади пройшла низка спортивних заходів.

Нижче світлини зі спортивного свята у Великих Кринках, яке відбулося 10 вересня.

Весело та активно провели час і учні Бабичівської гімназії.

Свято спорту, здоровя та фізичної культури пройшло у селі Іванове Селеще.

Жителі Жуківського старостату активно долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту.

Напередодні учні початкових класів разом з учителями провели легкоатлетичний забіг під гаслом "Біжимо за Україну". А суботнього ранку з 10 години почалися змагання відразу в трьох категоріях. У шкільному спортивному залі пройшов тенісний турнір. У більярдному клубі відбувся турнір з більярду, а біля будинку культури були розміщені локації для гри в шахи та шашки, де всі бажаючі могли показати свій хист. В обідню пору розпочався футбольний турнір.  Подбали тут і про відпочинок для дітей. Вони завзято скакали на скакалках, крутили обручі, грали в кеглі та дартс. А на завершення свята всі жителі села Жуки та гості мали змогу відвідати циркову виставу!