Полтавська область, Кременчуцький район

Вітаємо з перемогою

Дата: 24.09.2021 10:39
Кількість переглядів: 746

Нещодавно у місті Полтава відбулися змагання на кубок України з жиму лежачи, станової тяги та підйому штанги на біцепс Федерації Пауерліфтингу RAW 100%. І жителі Глобинської громади знову серед переможців.

Іван Скапа, учень 10 класу Пирогівського ліцею Глобинської міської ради, вихованець рекордсмена та майстра спорту міжнародного класу з підняття штанги на біцепс Віталія Мазура, здобув два «золота»: одне - в категорії до 15 років, інше - у відкритій категорії до 60 кг, та встановив 2 рекорди України. Він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.

Вперше взяв участь у змаганнях з пауерліфтингу 8-річний Станіслав Скапа, також вихованець Віталія Мазура, учень Бабичівської гімназії та здобув перші свої перемоги: І місце у відкритій ваговій категорії до 25 кг і І місце - у віковій категорії до 8 років.

Сам тренер теж не повернувся без перемоги. Він виборов І місце зі станової тяги у ваговій категорії 82,5 кг.

Вітаємо Віталія Мазура, Івана і Станіслава Скапу з перемогою!

Ці успіхи – результат наполегливої праці спортсменів. Пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо нових успіхів на спортивній ниві!