«УНІВЕРСИТЕТ III  ВІКУ»   ПРАЦЮЄ

Дата: 13.10.2021 12:04

При відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» з 1 жовтня запрацювали  факультети «Університету ІІІ віку»: «Основи комп'ютерної грамотності» «Правознавство» та «Основи психології».

Слухачі-студенти даних факультетів навчаються комп'ютерній грамотності, знайомляться зі змінами в законодавстві  щодо призначення та перерахунку пенсій, житлових субсидій, державних допомог, пільг тощо та опановують  основні поняття та визначення щодо такої науки як «психологія». Також розпочала свою роботу міні-бібліотека.

Незважаючи на те, що факультети працюють лише лічені дні, слухачі вже отримали море позитивних емоцій, нових знань та вражень, про що щиро дякували працівникам відділення та лекторам. Навчальний курс  триватиме  протягом академічного року по закінченню якого буде видано відповідний сертифікат.