У селі Великі Кринки відзначили День Захисника та захисниць України

Дата: 15.10.2021 14:53

14 жовтня в селі Великі Кринки на площі біля Будинку культури відбувся  концерт з нагоди святкування Покрови Святої Богородиці, Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва.

Жителів села привітала староста Алла Ніколенко. Вона згадала тих, хто сьогодні на стоїть на захисті східних кордонів країни, хто перебуває в запасі, закликала пам'ятати імена загиблих земляків, учасників бойових дій в зоні АТО і ООС та шанувати живих.

Незважаючи на холодну і не зовсім привітну погоду, люди отримали задоволення, адже тепло своїх сердець дарували чарівні учасники художньої самодіяльності Великокринківського Будинку культури.

На свято завітали учасники АТО і ООС: Ткаченко Віктор Петрович і Ткаченко Анатолій Володимирович. Багато уваги і вітальних слів у цей день було адресовано саме їм.