A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Триває підготовка до пленарного засідання 18 сесії міської ради

Дата: 27.10.2021 16:45
Кількість переглядів: 500

Напередодні пленарного засідання 18 сесії Глобинської міської ради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій міської ради: з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики; з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку; з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва; з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Участь у їх роботі взяли заступники міського голови, керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету.

У ході роботи всі комісії розглянули напрацьовані робочою групою та затверджені виконавчим комітетом пропозиції щодо утворення старостинських округів Глобинської міської територіальної громади. Секретар міської ради Олександр Феденко детально розяснив членам комісій процес утворення старостинських округів та механізм обрання старост у новоутворених округах відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост». Водночас інформував про необхідність упорядкування роботи постійних комісій у зв’язку зі змінами у депутатському складі та з метою запобігання виникненню конфлікту інтересів через зміни у трудовій діяльності окремих депутатів.

Депутати обговорили зміни та доповнення, які пропонується внести до  Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської ради на 2021 рік, обговорили питання, що стосувалися комунального майна,  забезпечення харчування у освітніх закладах громади, питання упорядкування структури Глобинської міської ради та її виконавчого комітету та інші.

Начальник фінансового відділу Глобинської міської ради Світлана Замогильна представила депутатам звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців 2021 року та доповіла про зміни і доповнення до бюджету громади на 2021 рік, які будуть запропоновані на пленарному засіданні до розгляду ради.

Окрім цього, розглянули депутати міської ради питання про внесення змін до граничної штатної чисельності працівників Комунальної установи «Трудовий архів» Глобинської міської ради. Доповідаючи з даного питання, директор комунальної установи Валентина Нагацька зауважила, що у звязку із реорганізацією Глобинського району, зокрема ліквідації сільських рад та інших районних установ та організацій, значно зріс обсяг роботи та кількість звернень громадян за отриманням послуг, тому прохала додати одну штатну одиницю.

З метою контролю за ефективністю використання бюджетних коштів та формування бюджету Глобинської громади на 2022 рік депутат міської ради Дмитро Ведмідь запропонував на наступній сесії міської ради заслухати  фінансові звіти та звіти про виконання установчих документів трьох комунальних установ, права та повноваження засновника яких перейшли Глобинській міській раді в результаті реорганізації Глобинського району. А саме: КУ «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр», КУ «Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та КУ «Глобинський Центр дитячої та юнацької творчості». Ця пропозиція знайшла підтримку серед присутніх депутатів. 

Депутатами розглянуті та обговорені всі проєкти рішень, що були попередньо оприлюднені та проєкти внесені на розгляд 18 сесії у ході роботи постійних комісій. Були внесені корективи і доповнення до деяких з них, та всі їх рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні ради.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень