A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Книжкова платформа Yakaboo долучилася до спільноти «Бізнес без бар’єрів»

Дата: 03.11.2021 10:54
Кількість переглядів: 302

Ця ініціатива, створена першою леді України Оленою Зеленською допомагає забезпечувати рівні можливості в доступі до роботи, сервісів, послуг та товарів для різних груп, які відчули на собі вплив обмежень через вік, стать, інвалідність, батьківство тощо.

«Ми підтримуємо цінності безбар’єрності і вже втілюємо їх щодня у своїй роботі, роблячи доступ до книги зручним та доступним для кожного. Можливість замовити онлайн та швидка доставка додому спрощує життя людей з інвалідністю, людей старшого віку, батьків, які доглядають за дітьми. А люди з порушеннями зору можуть знайти у нас книги шрифтом Брайля або слухати аудіокниги в мобільному додатку», – йдеться у повідомленні компанії.

Компанія Yakaboo впроваджує безбар’єрність у свій сервіс, кадрову політику, а ще — у роботу з партнерами і підтримку гравців ринку.

«В Україні є багато невеликих видавництв, які видають гарні та якісні книжки, але зіштовхнулися з бар’єрами, які стримують їхній розвиток, — розповідає засновник Yakaboo Vitaly Butenko. — Наприклад, це логістика і розповсюдження. Ми пропонуємо видавцям взяти цю частину на себе і цим самим знімаємо бар’єри, які заважають їм розвиватися. Це не комерційна історія, адже ми зацікавлені у розвитку книжкового ринку».

У компанії й надалі працюватимуть, щоб любов до книг не мала жодних перешкод, і українці читали більше!

#бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree #ya_читаю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень