Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведено особистий прийом громадян

Дата: 11.11.2021 16:35
Кількість переглядів: 567

9 листопада в с. Бабичівка в приміщенні старостату заступник міського голови Інна Авраменко провела особистий прийом громадян.

Місцеві жителі звертались з питаннями, що стосувались призначення та перерахунку субсидій на опалювальний період, ремонту та опалення приміщення, де знаходиться поштове відділення, ремонту доріг, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та ін.

На зустріч із заступником міського голови цього дня завітали директор Устимівської дослідної станції рослинництва Юрій Харченко і голова фермерського господарства "Златопіль" Михайло Колісник. Михайло Григорович розповів про внесок свого фермерського господарства у соціально-економічний  розвиток старостату та презентував пропозиції і бачення подальшого поступу старостату. Разом з тим обговорили питання медицини, культури та освітньої галузі старостинського округу. Зокрема, що на сьогоднішній день існує проблема із залученням на роботу фельдшера в с. Бабичівка, оскільки фельдшер, який працював дотепер, знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Також порушувалося питання покращення стану екологічної ситуації, зокрема необхідності розчищення річок, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, несанкціонованої вирубки лісосмуг та інші питання, що стосувались як екології, так і соціально-економічного розвитку округу. Михайло Колісник запропонував свою допомогу у вирішенні місцевих проблем та зазначив, що він готовий до співпраці з Глобинською міською радою.

З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення, з інших — дано доручення до виконання відповідним службам, структурним підрозділам виконавчого комітету. Деякі питання громадян за сприяння старости села Станіслава Живолупа були вирішені у ході прийому. Звернення громадян, що вимагали додаткового вивчення, Інна Леонідівна взяла на особистий контроль.

Фото без опису

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень