A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулася робоча нарада

Дата: 16.11.2021 17:31
Кількість переглядів: 596

16 листопада під головуванням секретаря Глобинської міської ради Олександра Феденка відбулася щотижнева робоча нарада за участю заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги, старост громади,  керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

У ході наради розглянуто поточні робочі питання, визначено пріоритетні завдання та проконтрольовано стан виконання доручень, даних за підсумками попередньої робочої наради.

Також, у ході роботи обговорено стан епідеміологічної ситуації по захворюваності на COVID-19 та стан виконання посилених заходів протидії поширення цієї інфекції. Зокрема, заступник міського голови Інна Авраменко вкотре акцентувала увагу присутніх на доцільності та безальтернативності проведення масової вакцинації, закликала старост до проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи із жителями громади.

Заступник міського голови Олександр Кочерга проінформував присутніх про обсяги виконаних упродовж 2021 року робіт із поточного ремонту автомобільних доріг, в тому числі доріг загального користування місцевого значення за рахунок співфінансування. А також про перспективи та плани на наступний рік щодо покращення стану дорожнього покриття ділянок автошляхів, які проходять через територію громади і обслуговуються Агентством місцевих доріг Полтавської області.

На нараді обговорювалися питання всіх сфер життєдіяльності громади, в тому числі проблеми системи водопостачання, особливо в сільських населених пунктах громади, питання забезпечення проходження опалювального періоду на об’єктах комунальної власності, питання, що стосувались приміщень комунальної власності, що знаходяться на території старостинських округів. У ході обговорення учасники обмінялися думками та пропозиціями. За результатами надано відповідні доручення.

Олександр Феденко, підводячи підсумки наради, закликав присутніх до конструктивної праці та виважених рішень.

По завершенні наради керівники громади привітали старосту Жуківського старостинського округу Світлану Гордієнко з ювілеєм, який вона святкувала 13 листопада« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень