A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 19.11.2021 14:23
Кількість переглядів: 318

З 9 листопада 2021 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Внесеними змінами вдосконалено порядок подання документів на отримання внутрішньо переміщеними особами адресної допомоги.

Якщо у заявника (внутрішньо переміщеної особи) не відбулося змін, що впливають на призначення грошової допомоги на наступні 6 місяців, про це зазначається у заяві і документи, що підтверджують право на отримання такої допомоги, до заяви не додаються. У такому випадку використовуються відомості з документів, поданих особою з останньою заявою про призначення грошової допомоги.

Таку заяву може бути подано з дати початку наступного шестимісячного строку або не раніше ніж за 15 днів до закінчення поточного шестимісячного строку.

У разі відсутності змін, що впливають на призначення допомоги для покриття витрат на проживання, внутрішньо переміщена особа (або її представник) може подати до уповноваженого органу заяву про призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк, або заяву про припинення виплати грошової допомоги через Портал Дія (https://diia.gov.ua/).

Зазначені заяви можуть бути подані через Портал Дія уповноваженим представником сім’ї, який пройшов автентифікацію з використанням інтегрованої системи автентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, або інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначно встановити особу заявника.

Під час формування заяви про призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк у разі відсутності змін, що впливають на її призначення, використовуються відомості з документів, поданих з останньою заявою про призначення грошової допомоги, які передаються з інформаційних систем Мінсоцполітики на запит Порталу Дія.

Формування заяви про призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк за відсутності змін, що впливають на її призначення, або заяви про припинення виплати грошової допомоги завершується накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Заява передається засобами Порталу Дія через інформаційні системи Мінсоцполітики уповноваженому органу, який розглядає отриману заяву відповідно до положень цього Порядку та за результатами розгляду приймає відповідне рішення.

Повідомлення про результат розгляду заяви надсилається уповноваженому представнику сім’ї через Портал Дія.

Звертаємо увагу, що на призначення грошової допомоги можуть впливати такі обставини:

• зміни у складі сім'ї;

• зміна даних, що підтверджують особу;

• зміна фактичного місця проживання;

• внутрішньо переміщена особа або члени її сім’ї стали власниками житла в інших регіонах, що не належать до тимчасово окупованих територій або ліній зіткнення;

• внутрішньо переміщена особа або члени її сім’ї володіють коштами, сума яких перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму (довідково: з 01.12.2021 прожитковий мінімум для працездатних осіб складатиме 2481 грн);

• внутрішньо переміщену особу або члена її сім’ї взято на повне державне утримання;

• звільнення та статус безробітного працездатного члена сім’ї, включаючи заявника.

За консультацією громадяни можуть звертатися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна, 230/2, кабінет №4).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень