Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулась щотижнева робоча нарада

Дата: 24.11.2021 17:16
Кількість переглядів: 415

23 листопада під керівництвом Глобинського міського голови Станіслава Джуся за участі секретаря міської ради Олександра Феденка, заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги відбулася щотижнева робоча нарада зі старостами і керівниками структурних підрозділів міської ради.

У ході наради присутні розглянули низку актуальних питань життєдіяльності громади, що потребують вирішення. Керівники структурних підрозділів доповіли про основні завдання на поточний тиждень, акцентуючи увагу на проблемних моментах. Старости порушували проблемні питання свого старостинського округу, спільно напрацьовували шляхи їх вирішення.

Зокрема, начальник відділу комунального майна і закупівель виконавчого комітету Роман Цілінченко інформував про стан виконання старостами доручення щодо надання пропозицій щодо використання незадіяних приміщень комунальної власності, які розташовані на територіях старостинський округів.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Юрій Шпорта доповів про стан виконання доручення щодо надання старостами пропозицій до проєкту Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік. Проаналізувавши надані пропозиції, керівник відділу інформував, що пріоритетними  для сільських територій є будівництво вуличного освітлення, ремонт доріг, реконструкція будинків культури, пам’ятних знаків.

Також у ході наради обговорили питання формування спроможної мережі закладів дошкільної освіти Глобинської громади, обговорено підготовку заходів у громаді до Дня пам’яті жертв Голодомору, стан підготовки комунальних підприємств до роботи в зимовий  період, організацію заходів щодо благоустрою у населених пунктах, в тому числі, і  кладовищ, а також проведення робіт із видалення аварійних дерев.

Підсумовуючи, очільник громади наголосив на відповідальності кожного за виконання наданих доручень.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень