Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Обговорили основні показники бюджету громади на 2022 рік

Дата: 20.12.2021 16:10
Кількість переглядів: 466

20 грудня відбулася робоча нарада за участю керівницва громади, депутатів, керівників та працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, виконавчих органів Глобинської міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, у ході якої розглянули основні показники доходів і видатків бюджету громади на 2022 рік.

Начальник фінансового відділу Світлана Замогильна проінформувала присутніх про розрахункові обсяги видатків проєкту бюджету на 2022 рік у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів, кодів бюджетної класифікації та напрямків використання коштів. Зокрема доповідач зазначила, що загальний обсяг доходів бюджету громади на 2022 рік  по загальному і спеціальному фонду передбачається у розмірі 363 млн. 95 тис. грн.

Учасники наради детально обговорили показники бюджету, озвучили своє бачення щодо окремих статей видатків, передбачених у проєкті бюджету, внесли доповнення і пропозиції.

Окрім того, Світлана Замогильна зауважила, що обсяг доходів та видатків бюджету на 2022 рік може бути уточнений за рахунок надання субвенцій з обласного та інших місцевих бюджетів.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень