Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Подати скаргу про домашнє насильство відтепер можна онлайн: як це зробити

Дата: 21.12.2021 09:09
Кількість переглядів: 398

В Україні запрацював сайт, на якому можна розмістити скаргу про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

З 9 грудня для скарг про насильство було створено спеціальний сайт урядової «гарячої лінії» https://1547.ukc.gov.ua/

Завдяки роботі сайту, постраждалі від домашнього насильства зможуть в режимі онлайн подати анонімну скаргу про правопорушення, коротко сформувати інформацію про правопорушення для правоохоронних органів, а також відстежити чинний статус та перебіг розгляду звернення за номером повідомлення в особистому кабінеті.

Крім того, урядова «гаряча лінія» 1547 працює цілодобово. На неї можна повідомити про випадки торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі та щодо дітей або про загрозу вчинення такого насильства. На гарячій лінії надаються безкоштовні конфіденційні інформаційні, психологічні та юридичні консультації.

Наявність сайту надасть більше можливостей для постраждалих та свідків домашнього насильства звернутися до органів виконавчої влади, знайти потрібну інформацію стосовно того, до кого саме і у яких випадках можна й потрібно звертатись за допомогою. Зокрема, на сайті можна ознайомитися з інформацією, що є насильством та які його види існують.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень