Оперативна інформація станом на 28 лютого

Дата: 28.02.2022 14:32

Фото без описуШановні жителі Глобинської громади! Станом на 28 лютого ситуація на території нашої громади стабільна і контрольована. Оперативний штаб працює в посиленому цілодобовому режимі.

Увага: збір продуктів харчування припинено!

Повідомляємо, що ТИМЧАСОВО припиняємо збір продуктів харчування у зв’язку з тим, що необхідний мінімум для забезпечення роти охорони і переселенців зібрано. На даний час відправлення продуктів у постраждалі райони та у військові частини поки що не планується через відсутність логістики.

Як тільки виникне потреба у продовженні роботи у даному напрямку, ми сповістимо громадськість!

Увага! Публікуємо ОНОВЛЕНИЙ список потреб для роти охорони, яка створена при другому відділі Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Глобинський райвійськкомат) станом на сьогодні, 28 лютого:

Ліжка - 20 штук

Матраци – 20 штук

Ковдри – 20 штук

Ліхтарики акумуляторні – 50 штук

Переноски 20 метрів і більше – 5 штук

Аптечки – 20 штук

Маскувальні сітки

Павербанки, батарейки

Бензин, дизель, талони на газ

Вогнегасники всіх типів

Акумулятори автомобільні

Перетворювачі напруги з 12 В на 220 В

Плащ-намети брезентові або плащі ОЗК – 30 штук

Плівка поліетиленова для накриття обладнання від опадів

Свічки

Скотч білий, червоний, жовтий

Відповідальна особа по облаштуванню роти охорони – Максим, телефон 0954818275. Пункт прийому – колишній райвійськкомат, КРІМ ЛІЖОК – їх потрібно доставити до Глобинського ліцею №1!

Збір медикаментів продовжуємо відповідно до попередньої потреби!

Потреба тут https://globynska-gromada.gov.ua/news/1645869371/

Координатори збору: Олена – 0681665004, Надія -  0992135954

Пункти збору: аптека «Здравниця» (центр міста, біля магазину «М’ясний»); аптека «СВ» (центральний ринок).

Пункти працюють згідно з графіком роботи аптек.

Збір речей для бомбосховищ теж залишається незмінним!

Потреба тут https://globynska-gromada.gov.ua/news/1645874888/

Пункт прийому речей - магазин «Інфо-стиль» (м.Глобине, вул.Центральна, 226, підвальне приміщення біля Маркетопту у центрі міста).

Відповідальна особа – Юлія, телефон 0505857131

Продовжуємо роботу по облаштуванню переміщених та евакуйованих осіб. Насамперед, прохаємо відгукнутися тих, хто має вільне житло чи готовий розмістити людей у власних квартирах і будинках.

Нагадуємо, контактна особа цього напрямку роботи – Наталія, телефон 0661965611.

Пункт прийому – відділ освіти виконавчого комітету міської ради (тупик Лікарняний, 1а).