Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні краяни!

Дата: 28.02.2022 17:36
Кількість переглядів: 291

Вчора і сьогодні нам всім довелося пережити кілька тривожних моментів, пов’язаних з увімкненням сирени через можливу загрозу повітряних атак. На жаль, система оповіщення виявилася недосконалою, звук сирени був слабким. Тому оперативним штабом Глобинської громади було прийняте рішення про підсилення системи, додано ще один сигнальний пристрій.

Крім того, черговий цукрозаводу після отримання повідомлення про можливу повітряну атаку вмикатиме заводський гудок (той, що у мирний час сповіщав про початок і закінчення робочої зміни).

Кілька нюансів! Сирена перед початком можливої повітряної атаки лунатиме протягом певного часового відрізку – 1-3 хвилини; гудок цукрозаводу лунатиме протягом всього можливого часу повітряної атаки і вимкнеться тільки після минування загрози.

Оповіщення про тривогу та її закінчення також надходитиме на офіційний телеграм-канал «Глобине Оперштаб» (https://t.me/opershtabGlob).

У випадку вимкнення мобільного зв’язку, світла чи знищення систем оповіщення – ОРІЄНТУВАТИСЯ ТІЛЬКИ НА ГУДОК ЦУКРОЗАВОДУ!

Після сигналу триовоги вимкніть в помешканнях світло та газ, візьміть «тривожну валізку»: документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття. Повідомте також сусідів та осіб з інвалідністю, рідних, які не чули сигнал. Допоможіть їм перейти в укриття.

Якщо у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця в квартирі: подалі від вікон, у коридор — під несучі стіні (якщо там є шафа з дзеркалом чи склом, то ні, вони становлять загрозу), або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

Після відбою тривоги можна виходити з укриття та повертатися до звичних справ.

Разом з тим, вкотре наголошуємо про необхідність перебування населення вдома, за винятком громадян, зайнятих на об’єктах критичної інфраструктури. Намагайтеся візити до магазинів, аптек, банкоматів здійснювати швидко. Обов’язково контролюйте місцезнаходження дітей! Воєнний стан – не час для прогулянок далеко від домівок! Особливо після настання сутінок.

Вкотре закликаємо бути обачними, зберігати спокій, довіряти офіційним джерелам інформації!

Про підозрілі ситуації, незнайомих людей з дивною поведінкою, виявлені мітки тощо – сповіщайте ПРАВООХОРОНЦІВ (тел. 102)! Не треба про це писати в соцмережі і сіяти паніку!

Наближається ніч. Якою вона буде – сказати важко. Готуємося до гіршого, сподіваємося на краще. Все буде Україна!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень