A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 25.03.2022 11:16
Кількість переглядів: 1319

24 березня під головуванням міського голови Станіслава Джуся відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Головний економіст комунального підприємства «Глобинське» Світлана Рибалко прозвітувала про економічні показники роботи та стан надання послуг КП «Глобинське» у 2021 році (детальніше тут).

З метою приведення до належного стану території  населених пунктів Глобинської міської територіальної громади, члени виконкому прийняли рішення про проведення з 28 березня 2022 р. по 27 травня 2022 р. двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території громади, водночас затвердили план заходів з його проведення.  У рамках двомісячника 16 квітня 2022 року заплановано провести «День довкілля». До заходів з озеленення та прибирання території громади планується залучити громадськість, підприємства, установи і організації (за окремим планом).

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому міської ради Людмила Норенко доповіла про роботу відділу щодо видачі посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, ведення обліку багатодітних сімей (детальніше тут).

У ході засідання прийнято рішення про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами відповідно до заяв фізичних осіб-підприємців, про затвердження нормативів питного водопостачання та норм споживання питної води при відсутності засобів обліку води для Глобинської міської територіальної громади, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, про виділення одноразової адресної грошової допомоги жителям громади, про встановлення вартості ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Окрім цього виконкомом прийнято рішення, що стосувались захисту прав дітей, затверджено низку актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, розглянуто інші питання щодо розгляду заяв жителів громади, з яких прийнято відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень