Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 08.09.2022 10:24
Кількість переглядів: 1130

Відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради

7 вересня 2022 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради. У ході засідання розглянуто актуальні питання сьогодення. Зокрема, голова ради та координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі Інна Авраменко зосередила увагу членів ради щодо наданих повноважень у сфері  здійснення заходів щодо вчинення домашнього насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, наголосила на необхідності вчасного взаємо інформування уповноважених осіб про виявлені факти домашнього насильства  в громаді.

Світлана Грицай, директор КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради», проінформувала присутніх про проведену роботу з організації надання соціальних послуг в громаді по зареєстрованим фактам домашнього насильства з початку 2022 року. Доповідач наголосила на важливих аспектах у роботі установи - систематичному інформуванню громадськості про форми та прояви домашнього насильства, про права та можливості, якими може скористатися кожна постраждала особа; про проведення у громаді працівниками установи профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів щодо попередження насильства в сім’ї.

Про ситуацію рівня домашнього насильства, в тому числі стосовно дітей, у Глобинській громаді за січень-серпень 2022 року, інформував присутніх Віталій Гамма, т.в.о. начальника сектору превенції відділу поліції №1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області.

Начальник служби у справах дітей Валентина Завезіон акцентувала увагу на ранньому виявленні сімей, які виховують дітей та перебувають у складних життєвих обставинах, та сімей, де є ризик вчинення відносно дітей насильства або жорстокого поводження з ними; наголосила на необхідності організації соціального супроводу таких сімей. Одночасно довела до відома присутніх доручення заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації К.С.Рижиченко щодо протидії домашньому насильству, визначила першочергові завдання та необхідність співпраці.

 Після завершення засідання голова координаційної ради Інна Авраменко підсумувала, що тільки за чіткої та злагодженої співпраці всіх служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення позитивних результатів у протидії домашньому насильству у Глобинській громаді. За результатами розгляду питань, які були заслухані на Координаційній раді, виконавцям надано рекомендації з метою належного вирішення нагальних питань та прийнято відповідні рішення.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень