Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Чергове засідання виконкому

Дата: 30.11.2022 15:36
Кількість переглядів: 297

У середу, 30 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Про  виконання робіт з експлуатаційного утримання вулиць і доріг населених пунктів Глобинської міської територіальної громади доповів начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій ПОНОМАРЬОВ.

Світлана ГРИЦАЙ прозвітувала про виконання Програми соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» за період з 01 жовтня 2021 року по 01 листопада  2022 року.

Про роботу ради опіки та піклування інформувала Людмила НОРЕНКО. Члени виконкому прийняли рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги 74 жителям громади за їх заявами та 76 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дружинам померлих громадян із числа ліквідаторів, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, за зверненням Глобинського осередку ВГО «Союз Чорнобиль Україна» до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, який в Україні відзначають 14 грудня.

У ході засідання члени виконкому погодили проєкт Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік, прийняли рішення про зняття з контролю 57 рішень виконавчого комітету та затвердження розпоряджень міського голови.

Валентина ЗАВЕЗІОН доповіла про роботу комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради за ІІ півріччя 2022 року.

Виконавчий комітет прийняв рішення про зміни в квартирному обліку громадян Глобинської міської ради, затвердив акти обстеження зелених насаджень.

Прийнято рішення про повне відновлення роботи секції вільної боротьби КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради; про передачу в тимчасове користування Манжеліївській сільській громадській організації «Милосердя» електрогенератора.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень