A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

Дата: 16.12.2022 18:54
Кількість переглядів: 194

У ході роботи розглянуто виконання плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2022 рік та затверджено відповідний план на 2023 рік.

Члени виконкому погодили проєкт Програми «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 рік», затвердили Положення про мультидисциплінарну мобільну команду психосоціальної роботи Глобинської міської територіальної громади та прийняли рішення про виділення громадянам одноразової адресної грошової допомоги.

Про стан військового обліку на території Глобинської міської ради за 2022 рік та завдання на 2023 рік доповіла начальник загального відділу Світлана Кузнєцова.

Начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Сергій Кулик інформував про проведення благодійних заходів  з нагоди новорічних і різдвяних свят  та доповів про виплату матеріальної винагороди обдарованим дітям та молоді, творчим колективам та їх наставникам.

Під час засідання члени виконкому схвалили проект бюджету громади на 2023 рік та прийняли рішення про виділення коштів з резервного фонду.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень