Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Дата: 20.12.2022 13:17
Кількість переглядів: 109

Фото без описуВнаслідок військової агресії російської федерації проти України, пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури. Для компенсації гострого дефіциту потужності електроенергії в енергосистемі України, НЕК «УКРЕНЕРГО» застосовує графіки обмеження споживання електричної потужності, графіки обмеження споживання електричної енергії, графіки аварійного відключення тощо.

Ці заходи необхідні для збереження цілісності та функціонування енергосистеми України. Наразі працівники енергетичної галузі прикладають всі зусилля для стабілізації енергосистеми нашої держави.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вкотре звертається до мешканців області з закликом після відновлення електропостачання не вмикати одночасно потужні енергоприлади. Це призводить до стрімкого зростання енергоспоживання. Електроустановки не розраховані на це і не витримують різкого максимального збільшення електронавантаження. Тому не слід вмикати усі наявні у вас електроприлади, особливо потужні (наприклад, електроплиту, обігрівач і бойлер).

Звертаємо вашу увагу, що найбільш затратними електроприладами є:

- електрична плита – 3;

- праска, фен, електрочайник – 2,2;

- обігрівач, бойлер – 2;

- електродуховка – 1,6;

- кавомашина – 1,5;

- мікрохвильова піч – 0,8;

- пральна машина, кондиціонер – 0,7 (споживання електроенергії, в кВт.год).

Наслідком таких дій є те, що з ладу виходить дороговартісне електрообладнання, яке потребує тривалого ремонту або взагалі – заміни. При пошкодженні обладнання, відбуваються аварійні вимкнення, що призводить до ще тривалішої відсутності електроенергії.

Закликаємо з розумінням ставитися до того, що енергетики докладають максимум зусиль для стабілізації енергосистеми та забезпечення електричною енергією споживачів.

Витримки нам усім! Наближаємо Перемогу кожен на своєму фронті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень