A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії

Дата: 23.12.2022 10:09
Кількість переглядів: 826

22 грудня 2022 року відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії міської ради

На початку засідання міський голова вніс пропозицію щодо упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та змін кількісного складу виконавчого комітету.

У ході пленарного засідання прийнято рішення щодо внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, Програми цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки.

Депутатським корпусом затверджено Програму «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/ або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 рік» і Програму сприяння діяльності депутатів міської ради та розвитку місцевого самоврядування Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Представник ГУ ДСНС України в Полтавській області Сергій Фірсов доповів щодо створення структурного підрозділу «Місцева пожежна команда с. Великі Кринки» Глобинської місцевої пожежної охорони.

Прийнято рішення створити структурний підрозділ «Місцева пожежна команда»  у с. Великі Кринки.

На пленарному засіданні депутати затвердили бюджет Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік та внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2022 рік.

У ході роботи розглянуті питання у сфері регулювання земельних відносин та інші питання, з яких прийнято відповідні рішення.

Переважна більшість питань порядку денного попередньо детально розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, які відбулися напередодні, тож сесія пройшла злагоджено та конструктивно.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень