A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги жителів, керівників установ, підприємств та організацій Глобинської територіальної громади!

Дата: 28.03.2023 16:40
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

Шановні жителі, керівники установ, підприємств та організацій Глобинської територіальної громади!

В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією проводити масштабне прибирання території громади.

Це відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ми всі разом проживаємо. Таким чином, закликаємо взяти участь у благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, автобусних зупинок.

 Кожен житель громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Отже, на виконання рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від 28.03.2023 року   № 67  „ Про проведення двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території Глобинської міської територіальної громади”, норм та вимог рішення сесії Глобинської міської ради №119 від 28 лютого 2019 року  “Про затвердження Правил благоустрою та утримання території м.Глобине та сіл Глобинської міської об’єднаної територіальної громади” наголошуємо громадянам та суб’єктам господарювання  на необхідності періодичного прибирання, косіння прилеглої (закріпленої) за суб’єктом господарювання або прилеглої до приватної власності земельної ділянки та інформуємо, що у разі відсутності бажання виконувати заходи в рамках двомісячника благоустрою, прибирати прилеглі до власних територій ділянки - інформація про відповідних порушників правил благоустрою може бути викладена на сайті міської ради.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень