A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Дата: 05.05.2023 09:03
Кількість переглядів: 132

Проблема насильства на сьогодні актуальна і серйозна, тому їй приділяється значна увага на найвищому державному рівні. У Глобинській громаді питання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі теж перебуває на постійному контролі.

4 травня  відбулась Координаційна рада з гендерних питань,  проблем сім’ї, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради. На засіданні розглянуті питання про виконання заходів щодо попередження вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в Глобинській громаді за І квартал 2023 року; про особливості роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та проблемні питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства у громаді.

З першого питання доповіла головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради, секретар Координаційної ради з гендерних питань,  проблем сім’ї, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради Аліна Тютюнник. Вона проінформувала присутніх про кількість повідомлень, які надходять до уповноваженої особи від відділу поліції щодо підтвердження випадків вчинення домашнього насильства та по яких складено протоколи про адміністративні порушення.

Про роботу мобільної соціально-психологічної бригади проінформувала Світлана Грицай, директор  КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради. «Протягом звітного періоду мобільною бригадою здійснено виїзди до 14 старостатів, під час яких профілактичною роботою охоплено 123 особи, розповсюджено інформаційні пам’ятки та буклети»,- зазначила Світлана Грицай.

Також було розглянуто і обговорено питання щодо взаємодії  суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та покращення співпраці.

За результатами обговорення підготовлено рішення, що визначає пріоритетні завдання усім відповідальним підрозділам щодо посилення роботи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству, підвищення рівня координації і взаємодії між ними.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень