Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 22.05.2023 року

Дата: 18.05.2023 08:19
Кількість переглядів: 179

Фото без описуУ зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці
 

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

ПЛ-10 кВ Велика Павлівка ПС В.Павлівка

22.05.2023 08:30

22.05.2023 16:30

с.Велика Павлівка
вул.Вишнева (Леніна) (б. 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 99, 100, 101, 104, 105, 105А, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 119, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 182),
вул.Вишнева_Ш (Леніна_Ш) (б. 1, 1А, 2, 3А, 4, 5, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 38, 40, 42, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 66, 67, 68, 70, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 20А, 23, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 41, 43, 44, 46, 49, 52, 126, 127, 128, 132, 133, 146, 148, 152, 153, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 210),
вул.Кошового (б. 1, 52А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 67а, 67б, 81, 87, 87а, 87в, 88, 88а, 89, 89а, 90, 91, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 101, 102, 103, 104, 105А, 106, 108А, 108б, 115А, 116а, 120а, 121а, 121Б, 124, 125, 127, 132, 133, 134а, 135, 135а, 136, 137, 137б, 137г, 138, 139б, 143, 145, 146, 148, 150, 153, 155, 164, 166, 168, 173, 184, 187, 190),
вул.Кошового_Ю (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 22, 23, 24, 28, 29, 32, 43, 44, 47, 52, 70, 73, 75, 77, 105, 112, 115, 116, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 137а, 137б, 139, 151, 154, 163, 169, 171, 179, 182, 183, 185, 186, 187),
вул.Миру (Чапаєва) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 15, 16А, 17, 18, 19, 19В, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 36, 40, 42, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 64А, 66, 67, 71, 74, 75, 78, 82, 88, 95, 99, 100, 103, 104, 104-б, 104в, 105, 106, 108, 109, 110, 115, 116, 117, 125, 128, 132, 133, 135, 137, 141, 142, 144, 146, 148, 149, 152, 153, 154),
вул.Молодіжна (Жовтнева) (б. 1, 1А, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 81, 84а, 85, 87, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 118, 119, 120, 121, 122, 124),
вул.Польова (б. 15),
вул.Садова (б. 3, 11, 11Б, 13, 14, 15, 17, 19, 20-а, 24, 29, 31, 32, 40, 43, 45, 47, 49, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 107, 108, 109, 114, 118, 119, 120, 122, 125, 128, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152),
вул.Садова_А (б. 1, 2, 5, 5а, 6, 7, 7А, 8б, 9, 9А, 10, 12, 16, 19, 20, 20б, 21, 23, 23А, 24, 28, 33, 35, 36, 37, 38),
вул.Федорівка (б. 1, 3, 4)

с.Лютенські Будища
вул.Ставкова (Комсомольська) (б. 16, 22)

с.Соколівщина
вул.Горобии (б. 17)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-10 кВ Луки ПС Манжелія 35/10 кВ

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Манжелія
вул.Волошкова (50-років Жовтня) (б. 17, 18, 20, 21, 24),
вул.Зарічна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 36, 36а, 37, 37-А, 38, 39, 40, 41, 42, 47, 48, 51 а, 54, 55, 56, 61, 63А, 64, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 81, 82, 83, 84, 86, 88-а, 90а, 92),
вул.Заярівська (Партизанська) (б. 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66),
вул.Індустріальна (б. 2-А, 4),
вул.Молодіжна (Піонерська) (б. 3),
пров.Радянський (б. 4),
вул.Сонячна (50-років СРСР) (б. 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15),
вул.Урожайна (Фрунзе) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17),
вул.Шкільна (Щорса) (б. 13, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28),
вул.Щорса (б. 27)

с.Манжелія
вул.Заярівська (Партизанська) (б. 20),
вул.Індустріальна (б. 3, 5, 6),
вул.Молодіжна (Піонерська) (б. 2, 2А, 2В)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

КТП-8207 с.Б.Вербки

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Балабушині Верби
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 5, 18),
вул.Хліборобів (Кірова) (б. 1, 10, 15, 18, 32, 34)

с.Пустовійтове
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 3, 5, 8, 24, 26, 28),
вул.Хліборобів (Кірова) (б. 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 45, 47)

с.Балабушині Верби
с. Балабушині Верби, вул. Хліборобів (Кірова)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

КТП-1157 м.Глобине

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Новодорожнє
вул.Грабарківська (б. 3, 5, 7, 9, 11, 17, 25, 27, 29, 39, 43, 47, 55, 61)

м.Глобине
вул.Куйбишева (б. 1)

с.Новодорожнє
вул.Грабарківська (б. 1-А, 1в, 1ж, 1- ж, 1М)

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

КТП-1618 м.Глобине

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

м.Глобине
вул.Дніпровська (б. 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 291, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49),
вул.Калинова (б. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85/20),
вул.Корольова (б. 74/13, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 88а, 90, 90-а, 92 А, 9310, 94, 96, 97, 998, 100, 101/3, 102, 103, 10410, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 1218),
вул.Лізи Чайкіной (б. 1/11, 2/13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 2616, 2714),
вул.Олега Кошового (б. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 72),
вул.Української Армії (б. 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 411),
вул.Флотська (б. 1, 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 30, 323),
пров.Челюскіна (б. 3/1)

м.Глобине
вул.Володимирівська (б. 134/2),
м. Глобине, вул. Корольова (Свердлова)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ПЛ-0,4кВ Л-1 м.Глобине

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

м.Глобине
вул.Зелена (б. 2/24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32),
вул.Олега Кошового (б. 515, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/20, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54/22)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ПЛ-10 кВ Слобода ПС Гребінка 110/35/10кВ

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

м.Гребінка
вул.Ватутіна (б. 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72),
вул.Героїв України (б. 1),
вул.Грабовського (б. 2, 4, 6, 8, 10),
вул.Гребінківська (б. 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 35),
вул.Залізнична (б. 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74),
вул.Зарічна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24),
вул.Затишна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22),
вул.Зелена (б. 5, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60),
вул.Ів. Франка (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
вул.Космодем'янської (б. 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25),
вул.Кутузова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21),
вул.Локомотивна (б. 28А, 50),
вул.Л.Українки (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46),
вул.Магістральна (б. 126, 144, 144а),
вул.Миру (б. 7),
вул.Мічуріна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30),
вул.Незалежності (б. 1/1, 14),
вул.Некрасова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46),
вул.Полтавська (б. 11),
вул.Польова (б. 33, 37),
вул.Пушкіна (б. 5, 8А1 ГАР, 17-16 Г, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 98),
пров.Сільськогосподарський (б. 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8),
пров.Суворова (б. 1, 2, 3),
вул.Українська (б. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67),
вул.Чайкіної (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26)

с.Григорівка
вул.Миру (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 15, 18, 20, 21а, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38а, 39, 40, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 65, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 90, 93/1, 97, 98, 99, 101, 105, 106, 107, 108, 111а, 112, 114, 115, 116, 117, 124, 126, 127, 128, 129),
вул.Польова (б. 1, 2, 3, 8, 28, 28а, 120, 122, 123, 131, 132, 135, 136, 137, 139, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150)

с.Загребелля
вул.Вишнева (б. 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48а, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 89, 92, 93, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130)

с.Корніївка
вул.Гребінківська (б. 1, 5, 10, 25),
вул.Зарічна (б. 21, 22, 26)

с.Оржиця
вул.40 років Перемоги (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 40, 43, 44, 45, 45а, 48, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 76),
вул.Кагамлика (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 43а, 43б, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 71а, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40)

с.Писарщина
вул.Вокзальна (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 85а, 97),
вул.Польова (б. 24а),
вул.П'ятихатки (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14),
вул.Садова (б. 23),
вул.Свистунівщина (б. 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12),
вул.Сисенків (б. 3, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 23, 30, 32, 33),
вул.Центральна (б. 3, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22)

с.Слободо-Петрівка
вул.40-р.Жовтня (б. 31, 47, 49, 52, 53, 55),
вул.Гоголя (б. 1, 2, 3, 5, 5а, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 60),
вул.Миру (50-р.Жовтня) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 56),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20),
вул.Новостройка (б. 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10),
вул.Паркова (Леніна) (б. 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45),
вул.Перемоги (б. 1, 12/1, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 32Б, 33, 33а, 34, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 101, 103, 105, 105А, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115),
пров.Піонерський (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13),
пров.Садовий (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23)

м.Гребінка
м. Гребінка, вул. Залізнична,
м. Гребінка, вул. Зарічна,
м. Гребінка, вул. Зелена,
вул.Кутузова (б. 5),
м. Гребінка, вул. Некрасова,
м. Гребінка, пров. Сільськогосподарський,
пров.Сільськогосподарський (б. 1),
м. Гребінка, вул. Українська

с.Григорівка
вул.Миру (б. 6-А, 63, 66-Б)

с.Загребелля
вул.Вишнева (б. 79, 85, 111/1)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-10 кВ Пузикове ПС Пузикове 35/10 кВ

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Пузикове
вул.Богдана Хмельницького (Щорса) (б. 3, 6, 12, 18, 20),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 71, 73, 73а, 77, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107),
вул.Коломійця (б. 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 31, 33),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 18, 20),
вул.Першотравнева (б. 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26),
вул.Руслана Рущака (Кірова) (б. 2, 3, 4, 5, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 27, 33),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21),
вул.Центральна (Леніна) (б. 2, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20а, 20б, 21, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 30, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 50, 53, 55, 57, 57б, 61, 63, 69)

с.Пузикове
с. Пузикове, вул. Гагаріна,
вул.Гагаріна (б. 1-А, 4, 108),
вул.Коломійця (б. 25, 26, 34),
с. Пузикове, вул. Набережна,
вул.Першотравнева (б. 15б, 20а),
с. Пузикове, вул. Руслана Рущака (Кірова),
с. Пузикове, вул. Садова,
вул.Центральна (Леніна) (б. 1-Б, 2-А, 2-Б, 4, 4а)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-3314 с.Петрівка

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Петрівка
вул.Набережна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9),
пров.Набережний (б. 2),
вул.Шкільна (Жовтнева) (б. 8, 15)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-0,4 кВ Л-1 с. В.Кринки

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Великі Кринки
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 704),
пров.Піонерський (б. 1, 2, 4),
вул.Українська (Кірова) (б. 29, 30, 31, 33, 342, 35, 3621, 3718, 38, 40, 401, 42, 44, 46)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-10 кВ Ламане ПС Манжелія 35/10 кВ

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Ламане
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 13, 19, 20, 25, 26-а, 30, 33, 34, 34а, 37, 37-А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64),
вул.Левада (б. 1, 3, 4, 7, 8),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 16, 16-А, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37),
вул.О. Куліша (Щорса) (б. 1, 2, 2а, 3, 6, 7, 9, 10 , 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Шевченка (б. 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 33, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52-б, 53, 54, 55, 55а, 56а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 ГП)

с.Манжелія
вул.Молодіжна (Піонерська) (б. 16, 20, 23, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 47, 48, 51, 54),
вул.Набережна (б. 13, 17, 17а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 42, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 51а, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66А)

с.Ламане
с. Ламане, вул. Гагаріна,
вул.Гагаріна (б. 19, 34/2),
с. Ламане, вул. Набережна

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

КТП-8301 с.Пузикове

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Пузикове
вул.Богдана Хмельницького (Щорса) (б. 14, 15, 17, 19, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23)

с.Пузикове
с. Пузикове, вул. Шевченка

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

ком.7 Заготзерно

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Петрівка
вул.пров.Аптечний (б. 1А, 2, 3, 5, 9),
вул.пров. Хлібний (б. 2, 4, 6, 8, 10, 14)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

КТП-5207 с.Манжелия

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Манжелія
вул.Волошкова (50-років Жовтня) (б. 21, 24),
вул.Зарічна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 24, 25, 26),
вул.Заярівська (Партизанська) (б. 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66),
вул.Сонячна (50-років СРСР) (б. 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15),
вул.Урожайна (Фрунзе) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17),
вул.Шкільна (Щорса) (б. 13, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28),
вул.Щорса (б. 27)

с.Манжелія
вул.Заярівська (Партизанська) (б. 20)

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

ПЛ-0,4кВ Л-1 С.Черевані

22.05.2023 08:00

22.05.2023 17:00

с.Черевані
вул.Нахімова (б. 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47б, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 54А, 55А, 56-А, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68-А, 70, 72а, 74, 76, 78, 78а, 82, 84),
вул.Степаненківська (Жовтнева) (б. 11)

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень