Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Патріотично налаштована молодь – це  запорука  достойного майбутнього України      

Дата: 23.05.2023 16:11
Кількість переглядів: 143

23 травня 2023 року відбулось урочиста збірка на честь Дня Героїв та з нагоди закриття І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") середньої та старшої вікових груп.
Цьогоріч до гри долучились 9 роїв закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.
Організаторів гри, виховників та вихованців роїв щирим словом привітала начальник відділу освіти  Глобинської міської ради, яка наголосила, що з такими патріотично налаштованими і талановитими юнаками і дівчатами на Україну чекає щасливе майбутнє.
"Гра «Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування, це комплексна виховна складова, яка дає гарний вишкіл і вчителям, і дітям з військово- патріотичного виховання, формує патріотичну свідомість, спортивно-оздоровчі навики є формою учнівського самоврядування. 
Учасниками цьогорічної гри є найактивніші джури Глобинської громади, національно свідома, патріотично налаштована молодь – це надія України та запорука її достойного майбуття". 
Також привітав юних джур командир роти охорони Другого відділу Кременчуцького районного ТЦК та СП Станіслав Галига,   який зауважив, що зараз ідуть запеклі бої за незалежність та цілісність нашої держави, а підростаюча молодь має добре навчатись, бути справжніми патріотами та спрямувати надалі всі свої зусилля на відродження та розбудову України.
З подякою та вітальними словами до учасників гри звернулася  Світлана Лобода, заступник голови міського штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), голова постійної комісії Глобинської міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Протягом Гри рої мали змогу проявити свої знання, вміння й таланти у таких змаганнях-конкурсах: конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», інтелектуальна гра-вікторина на знання історії України «Відун», медичний конкурс «Рятівник», інтелектуально-творче змагання «Основи топографії», військово-прикладний комплекс «Військова звитяга» та фізкультурно-спортивний комплекс «Козацький гарт».
Усі команди-рої під керівництвом їх наставників відповідально поставились до підготовки, активно та результативно виступили на змаганнях.
У кожному з конкурсів окремо було визначено переможця.
Відчувалось високе духовне піднесення учасників гри, адже всі слова, дії, конкурси, змагання присвячені Збройним силам України, перемогам минулим і очікуваним. Вихованці роїв були сповнені гордості за можливість долучитись до справи підтримки ЗСУ і наближення української перемоги.

У загальному результаті за підсумками п’яти обов’язкових конкурсів здобули перемогу  рій «Пустовійтівська гвардія» Пустовійтівського ліцею, виховники Чернявський Анатолій, Чернявська Юлія та Бакай Альона. Друге місце посів рій «Манжелія» Манжеліївського ліцею, виховники Алла Заліська, Анатолій Воронкін. Третє місце виборов рій «Юні патріоти ліцею» Глобинського ліцею №1, виховники Кальчугін Василь, Стешенко Микола. В старшій групі перемогу здобув рій «Кринчани» Великокринківського ліцею, виховники Масюра Андрій та Мишкова Тетяна. 
Належну та активну участь у грі брали рої: «Патріот» Обознівської гімназії (виховники: Інна Коваль, Микола Сидоренко), «Вільні люди» Глобинської гімназії №4 (виховники: Редька Лариса, Лисенко Олег), «Варта» Пирогівського ліцею (виховники: Мамон Марина, Д’яченко Світлана), «Нащадки Турбаївських козаків» Петрівської гімназії (виховники: Мицик Оксана, Дудар Андрій), «Селищенське козацтво» Івановоселищенської гімназії (виховники: Любов Колонутова, Ринденко Дмитро).
Гра подарувала усім учасникам яскраві емоції, досвід, що допоможе кожному гідно зустріти виклики повсякденного життя, перемагаючи труднощі та перешкоди. 
Дякуємо усім, хто долучається до виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої молоді.
Ми переконалися: наші діти - нащадки славного козацького роду, у їх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.
Отож вітаємо всіх нас і наших патріотів, бажаємо кожному з них міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди, Перемоги і Миру!
Дякуємо ЗСУ! 
Слава Україні!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень