Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

Дата: 26.06.2023 16:25
Кількість переглядів: 80

Фото без описуЯк відомо громадський бюджет  це "демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення села, селища,  міста, ТГ або голосування за них".  Слід зазначити, що  голосування за подані проєкти відбувається     в  електронному варіанті, де можуть віддавати  свої голоси всі бажаючі, обираючи  3 найвагоміші на їх думку ініціативи, відповідно   автори ідей  можуть  постійно вести на платформі  моніторинг за результатами підтримки своїх задумів. В 2017 році Полтавська обласна рада спільно з органами місцевого самоврядування організувала проект «Бюджет участі» – першу в Україні та Європі програму, дія якої поширилася на цілий регіон, де  участь може взяти кожен житель області, подавши заявку на реалізацію власної ініціативи. З 2019  року запроваджено конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, який  залучає все більше мешканців до вирішення проблем екологічного виховання, екологічної компетентності та культури. Автором проєкту може бути громадянин України віком від 14 років, що постійно мешкає на території Полтавської області. Слід відмітити, що  цьогоріч на конкурс було подано 91 проєкт, з яких допущено до конкурсу  85. Електронне голосування тривало 12 діб, після завершення якого визначено переможців серед міських, селищних і сільських рад. За даними сайту:  https://smartregion.pl.ua/ei/about

проєктні ініціативи 14 територіальних громад стали переможними: 12 переможців сіл, 8 переможців селищ та 11 переможців міст.  Прикметно відмітити, що Глобинська громада з екологічною ініціативою: «Ходімо разом  в гайову красу» теж серед  переможців (таблиця  підсумків конкурсу додається).

 Щира вдячність Всім, Всім, Всім, хто підтримав ініціативу, вболіваючи за вирішення екологічних питань, автоматично беручи участь в креативних сучасно-актуальних змінах в житті громади. Бо  ці проєкти не лише про небайдужість до стану довкілля, а й про вміння обєднуватися, про бажання йти далі, у розвитку  як  власному так і громади.

 

 Дякую за можливість реалізувати амбітні проєкти  всім платникам податків, ЗСУ і організаторам конкурсу.

 

 

Староста Пирогівського старостинського округу Тамара Кір’ян.

 

.

 

 

 

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень