A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Суспільно корисні роботи – спільними зусиллями наближаємо перемогу!

Дата: 08.09.2023 15:12
Кількість переглядів: 101

Спільно з Глобинським управлінням Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості плідно працюємо в напрямку організації суспільно корисних робіт.

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану. Основна їх мета – це задоволення потреб не тільки Збройних Сил України та інших військових формувань а й сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

Основним видом тимчасової зайнятості є надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам середовища; заготівля дров для опалювального сезону; ремонт житлових приміщень; обробіток присадибних ділянок тощо.

До суспільно корисних робіт залучаються зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, в тому вислі внутрішньо переміщені. На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними особами укладається строковий трудовий договір. З початку року установою до даного виду робіт залучено 23 таких осіб, з них 6 внутрішньо переміщених, котрі надали допомогу близько 200 особам.

Тож продовжуємо і надалі працювати в цьому напрямку, адже організація такого виду допомоги в умовах сьогодення – це не лише додатковий дохід для працездатних громадян, а й підтримка соціально незахищених верств населення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень