Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.10.2023 14:10
Кількість переглядів: 163

Фото без описуОбґрунтування  технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі                             (відповідно до пункту 41 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

«Реконструкція громадського будинку в амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-04-009565-a

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Глобинської міської ради;

Україна, 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вул. Центральна, 285;

код за ЄДРПОУ – 04382056;

категорія замовника – Орган місцевого самоврядування.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Реконструкція громадського будинку в амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27)

Місце виконання робіт: Україна, 39001, Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27.

Строк виконання робіт: до 31 грудня 2023 року.

Вид процедури закупівлі:  Відкриті торги (з особливостями), відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами та доповненнями).

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до проектно-кошторисної документації «Реконструкція громадського будинку в амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27». Експертний звіт (позитивний) ТОВ «УК ЕКСПЕРТИЗА» № Т1206-АД від 18 вересня 2023. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Очікувана вартість предмета закупівлі: 11 105 892,00 грн з ПДВ.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Реконструкція громадського будинку в амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27»  відповідає розрахунку видатків за кошторисами Виконавчого комітету Глобинської міської ради. Оплата предмета закупівлі здійснюється виключно за наявності коштів за кошторисами Виконавчого комітету Глобинської міської ради на 2023 р .

 

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена проектно-кошторисною документацією по об’єкту: «Реконструкція громадського будинку в амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 27» та експертного звіту (позитивний), реєстраційний номер EX01:4829-6786-8676-6484.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень