A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Професійна орієнтація учнівської молоді громади.

Дата: 21.12.2023 15:01
Кількість переглядів: 162

18 грудня 2023 року фахівцями Глобинського управління Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості була проведена професіографічна екскурсія для учнів 9-Б класу Глобинського ліцею №5 Глобинської міської ради.

В ході заходу кар’єрний радник центру зайнятості Тетяна Дзугань ознайомила школярів  про діяльність, структуру та функції, основні види соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості громадянам, в тому числі учнівської молоді. Під час презентації за допомогою «Барометра професій» школярі дізнались про світ професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці, про професії майбутнього, про перенасиченість ринку праці спеціалістами з вищою освітою та престижність робітничих професій в регіоні.

Крім того учням продемонстрували можливості та функціонал сайту Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/), Єдиного порталу вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/) та Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри (https://test.myprofession.com.ua). Саме завдяки платформі з профорієнтації користувачі мають змогу продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси та усвідомлено обрати майбутню професію та  спеціальність. Також  старшокласники ознайомились з пропозиціями професійного навчання від центру зайнятості та переглянули презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Професіографічний захід поповнив знання молодого покоління про професії, сучасні умови праці та перспективу професійного зростання в Україні.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень