Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Заслухали пропозицї та напрацювали рекомендації

Дата: 14.05.2024 11:17
Кількість переглядів: 70

Фото без описуНещодавно відбулося засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва, під час якого депутати мали змогу поспілкуватися з підприємцем Євгеном Андреєвим, який отримав дозвіл виконавчого комітету на встановлення пересувних дитячих атракціонів у центрі Глобиного.

Зокрема, присутні поцікавилися, чи передбачив власник надання послуг атракціонів пільговій категорії населення громади. Пан Андреєв повідомив, що, як і в минулі роки, так і цьогоріч планує постійно надавати 50 % знижки від вартості квитка дітям із багатодітних сімей, дітям-сиротам та дітям, чиї батьки перебувають у лавах ЗСУ. А також 100-відсоткову знижку - в День Незалежності України, День захисту дітей та День міста. Для цього відвідувачі атракціонів повинні пред’явити касиру підтверджуючі документи (можна ксерокопії або навіть фото на телефоні). Члени комісії схвально сприйняли повідомлення підприємця та побажали йому безпечності та успіхів у наданні послуг.

Крім цього, голова комісії Ігор Полонський звернув увагу членів комісії на проблему, що виникла з обслуговуванням водопровідних мереж населених пунктів громади. Мова про Троїцький, Заможненський та Манжеліївський старостати. Останнім часом тут почастішали випадки виходу з ладу водяних насосів та металевих труб, терміни придатності яких вже минули. Зрозуміло, що необхідність їх ремонті, як правило, є оперативною. Тому головуючий запропонував наступне: зважаючи, що КП «Глобинське» є балансоутримувачем водопровідних мереж громади і має в своєму розпорядженні спецтехніку по їх обслуговуванню, закріпити за селами Троїцького, Заможненського та Манжеліївського старостатів екскаватор «БАМ-2014» з розташуванням його у селі Троїцьке. Старості села Руслану Закревському в цьому випадку слід вирішити питання зберігання екскаватора та причіпного обладнання в належних умовах.

Староста Троїцького повідомив, що на сьогодні в старостаті є можливість для зберігання техніки, а також є спеціаліст - місцевий житель, який працюватиме та обслуговуватиме екскаватор.

Депутат, член комісії Володимир Мигович наголосив, що в даному випадку потрібно також вирішити питання сталого забезпечення пальним і запасними частинами для обслуговування техніки на місці.

У підсумку члени комісії погодилися зі всіма пропозиціями та рекомендували міському голові видати відповідне розпорядження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень