Перша перемога в другому колі

6 вересня 2020 року розпочалося друге коло першості Полтавської області з футболу серед команд першої ліги Група «Б». Команда Глоинської ОТГ грала на виїзді з ФК «Сенча».

13:49 07.09.2020

Проведено позачергове засідання сесії міської ради

3 вересня в залі засідань відбулося позачергове засідання 62 сесії Глобинської міської ради. Необхідністю стало звернення Глобинської територіальної виборчої комісії про включення до Переліку другого типу відповідно до Закону України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та «Порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади міста Глобине» об’єктів, в яких будуть розміщуватися виборчі комісії, та майна, що використовуватиметься комісіями під час виборів,.

08:57 04.09.2020

Анатолій Дімаров «І БУДУТЬ ЛЮДИ»

Незабаром  відбудеться прем’єра 12-серійного фільму “І будуть люди” – епічної драми та екранізації епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій.

11:29 03.09.2020