Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Співпраця з ГО "INTERSOS"

INTERSOS допомагає особам з інвалідністю.

Дякуючи міжнародній гуманітарній допомозі жителі Глобинської міської територіальної громади, які мають особливі потреби, були забезпечені індивідуальними засобами реабілітації та побуту. Жителька села Великі Кринки отримала комплект дороговартісних батарей для електричного крісла колісного, за допомогою якого вона зможе пересуватися, Для мешканця села Обознівка, який має вади зору, мобільна команда INTERSOS доставила спеціальну тростину для мобільності. У найбільш віддаленому селі громади, у Федорівці, INTERSOS допоміг побутовою технікою жінці, яка не здатна до самообслуговування. Тепер побут для приготування їжі буде більш комфортний. Також без уваги не залишитись діти. Постійна мешканка села Зарічне, маленька 3-річна Аня, зможе використовувати новий і перший шезлонг для купання, який забезпечить необхідність і зручність у реабілітації, яку  проходить дитина у боротьбі з недугом, 12-річна Вероніка – ходунки та ортези, ще дві мешканки, одна з яких малолітня, отримали глюкометри та смужки до них. Відповідно до індивідуального плану реабілітації були надані ліки мешканцям громади. Це не єдині бенефіціари, яким допомогає мобільна командна міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на території нашої громади, і щиро сподіваємося, що не останні!

14:03 27.10.2023

Дякуємо за допомогу міжнародним партнерам

Завдяки діяльності мобільної команди міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на території Глобинської міської територіальної громади, протягом серпня-вересня 2023 року особи із 12 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, були забезпечені якісними наборами гідності, до складу яких входить широкий перелік засобів для особистої гігієни, постільна та натільна білизна, рушник тощо.

16:53 25.09.2023

INTERSOS бажає всім дітям безпечного та прогресивного навчального року!

Напередодні Дня знань мобільна команда INTERSOS, яка працює на території Глобинської міської територіальної громади, забезпечила 12 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, шкільними наборами. Серед таких дітей опинилися: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти під опікою, діти, чиї батьки є особами з інвалідністю І-ІІ групи, діти, які потрапили у складні життєві обставини.

16:29 30.08.2023

Індивідуальні донації від  INTERSOS

Мобільна команда INTERSOS, яка функціонує на території Глобинської міської територіальної громади у рамках діючого Меморандуму про співпрацю, здійснює діяльність із різними категоріями осіб: внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади; місцевими жителями, які перебувають у складних життєвих обставинах; людьми з інвалідністю; особами, які постраждали від домашнього чи ґендерно зумовленого насильства; особами, які постраждали від війни. Серед послуг, які надає мобільна команда INTERSOS, є наступні: консультування, соціальний супровід, транспортування з метою доступу до якісних соціальних та медичних послуг, психологічна та соціальна допомога, організація психосоціальних заходів, а також – надання гуманітарної допомоги.

15:20 07.08.2023

Мультидисциплінарна мобільна команда в роботі

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положень Меморандуму про співробітництво з італійською гуманітарною організацією ІНТЕРСОС від 17.08.2022 , з метою забезпечення гідних умов існування, захисту прав вразливих груп населення,  профілактики та подолання  складних життєвих обставин шляхом забезпечення доступу до відповідних якісних  психосоціальних послуг та реалізації соціальних потреб цільових груп 16.12.2022 року створено при відділі соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради мультидисциплінарну мобільну команду психосоціальної роботи Глобинської міської територіальної громади .

15:13 16.06.2023

Чергова благодійна допомога від INTERSOS

26 квітня 2023 року міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS було передано 3 монітори пацієнта для відділення реанімації КНП «Глобинська міська лікарня» та ліки для ЦПМСД.

13:08 27.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень