A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Співпраця з ГО "INTERSOS"

Дякуємо за допомогу міжнародним партнерам

Завдяки діяльності мобільної команди міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на території Глобинської міської територіальної громади, протягом серпня-вересня 2023 року особи із 12 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, були забезпечені якісними наборами гідності, до складу яких входить широкий перелік засобів для особистої гігієни, постільна та натільна білизна, рушник тощо.

16:53 25.09.2023

INTERSOS бажає всім дітям безпечного та прогресивного навчального року!

Напередодні Дня знань мобільна команда INTERSOS, яка працює на території Глобинської міської територіальної громади, забезпечила 12 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, шкільними наборами. Серед таких дітей опинилися: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти під опікою, діти, чиї батьки є особами з інвалідністю І-ІІ групи, діти, які потрапили у складні життєві обставини.

16:29 30.08.2023

Індивідуальні донації від  INTERSOS

Мобільна команда INTERSOS, яка функціонує на території Глобинської міської територіальної громади у рамках діючого Меморандуму про співпрацю, здійснює діяльність із різними категоріями осіб: внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади; місцевими жителями, які перебувають у складних життєвих обставинах; людьми з інвалідністю; особами, які постраждали від домашнього чи ґендерно зумовленого насильства; особами, які постраждали від війни. Серед послуг, які надає мобільна команда INTERSOS, є наступні: консультування, соціальний супровід, транспортування з метою доступу до якісних соціальних та медичних послуг, психологічна та соціальна допомога, організація психосоціальних заходів, а також – надання гуманітарної допомоги.

15:20 07.08.2023

Мультидисциплінарна мобільна команда в роботі

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положень Меморандуму про співробітництво з італійською гуманітарною організацією ІНТЕРСОС від 17.08.2022 , з метою забезпечення гідних умов існування, захисту прав вразливих груп населення,  профілактики та подолання  складних життєвих обставин шляхом забезпечення доступу до відповідних якісних  психосоціальних послуг та реалізації соціальних потреб цільових груп 16.12.2022 року створено при відділі соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради мультидисциплінарну мобільну команду психосоціальної роботи Глобинської міської територіальної громади .

15:13 16.06.2023

Чергова благодійна допомога від INTERSOS

26 квітня 2023 року міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS було передано 3 монітори пацієнта для відділення реанімації КНП «Глобинська міська лікарня» та ліки для ЦПМСД.

13:08 27.04.2023

РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ СПІВПРАЦІ З МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ INTERSOS

Глобинська громада ще із серпня 2022 року почала співпрацювати із міжнародною некомерційною гуманітарною організацію INTERSOS, яка надає допомогу  жертвам збройних конфліктів, стихійних лих, приділяючи особливу увагу захисту найбільш вразливих верств населення.

08:42 30.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень