Полтавська область, Кременчуцький район

Вакцинація від COVID-19: інформаційні матеріали

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівнів епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

10:20 30.07.2021

УРЯД ЗМІНИВ ПРАВИЛА ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ ДЛЯ ПРОТИДІЇ «ДЕЛЬТА»-ШТАМУ КОРОНАВІРУСУ

Нові зміни до «карантинної» постанови №1236 від 9 грудня 2020 року мають сприяти виявленню та протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на засіданні Кабінету міністрів 26 липня.

10:42 29.07.2021

ІНФЕКЦІОНІСТ РОЗПОВІЛА, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД НОВОГО ШТАМУ «ДЕЛЬТА»

Індійський штам COVID-19 більш агресивний, ніж британський — ризик госпіталізації в разі зараження «Дельта» вищий в 2,26 раза, а реанімації — в 1,45 раза. Лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук Ольга Голубовська надала низку рекомендацій щодо протидії індійському штаму коронавірусу:

10:42 29.07.2021

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

ВАКЦИНАЦІЯ – це найнадійніший, найдієвіший і при цьому найбезпечніший спосіб захисту людства від багатьох інфекційних хвороб. ЛИШЕ ВАКЦИНАЦІЯ дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Пам’ятайте, ВАКЦИНАЦІЯ убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.

10:41 29.07.2021

Як отримати ковідний сертифікат: нові електронні сервіси для українських пацієнтів

Електронні сервіси поліпшують доступ пацієнта до медичних послуг, пришвидшують обмін інформацією між державними установами та вилучають з обігу зайві паперові документи. Завдяки електронним даним процеси у медицині стали відкритішими та прозорішими. Також цифрова трансформація поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів. Йдеться про електронну медичну картку пацієнта, яка наповнюється електронними медичними записами, зокрема і про вакцинацію, електронними направленнями та рецептами, а також про такі сервіси як ковідні сертифікати, електронні медичні висновки про народження дитини та про тимчасову непрацездатність.

11:45 27.07.2021

Не забувайте про дотримання соціальної дистанції та маскового режиму

На календарі літо. Плануючи свої справи, пам’ятайте про свою безпеку. По можливості дотримуйтеся соціальної дистанції та не забувайте надівати у громадських місцях маски. Не втрачайте пильності та будьте здорові! Бережіть себе та рідних.

15:35 26.07.2021

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних-осіб підприємців, які використовують працю найманих працівників! Організовані колективи, що мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих вакцинуватися, можуть записати їх у чергу на щеплення проти COVID-19. Для проведення щеплення керівництву колективу потрібно заздалегідь скласти поіменні списки охочих вакцинуватися працівників. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади по вакцинації до колективу можна за номером 050 211 51 74.

15:33 26.07.2021