Регуляторні акти за 2017 рік

Затверджений регуляторний акт "Регламент центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Глобинської міської ради"

Проект регуляторного акту (рішення) Про затвердження Порядку присвоєння   поштових адрес об'єктам нерухомого майна на території Глобинської об´єднаної територіальної громади

Проект регуляторного акту Про затвердження Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Глобинської об´єднаної територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради «Про затвердження Порядку присвоєння   поштових адрес об'єктам нерухомого майна на території Глобинської об´єднаної територіальної громади».