A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глобинська громада
Полтавська область, Глобинський район

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Поштова адреса: 39000, Полтавська обл., м. Глобине, вул.Травнева, 4

Телефон: 24-7-07

E-mail: cnap@globynska-gromada.gov.ua

 

Графік роботи:

Понеділок – з 08-00 до 16-00

Вівторок  – з 08-00 до 20-00

Середа – з 08-00 до 16-00

Четвер – з 08-00 до 16-00

П’ятниця  –  з 08-00 до 16-00

Субота - з 08-00 до 12-00

Без перерви на обід

 

 

Структура:

•              Гапченко Ольга Федорівна –начальник, адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг"

•              Аврамчук Руслан Володимирович – адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг"

•              Герасименко Ксенія Петрівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг"

•       Парнюк Тамара Яківна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг"

•              Легкий Валерій Вячеславович – головний спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг"

 

Основні завдання:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання

3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг

4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання

5. Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення)

6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг

7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

 

 

Положення про ЦНАП

Рішення про утворення ЦНАП

Рішення та Концепція утворення ЦНАП

Рішення та план заходів з реалізації Концепції утворення ЦНАП

Перелік адміністративних послуг:

Містобудування та архітектура
1 Рішення виконавчого комітету міської ради про переведення об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий, або з нежитлового в житловий фонд
2 Надання висновку про наявні обмеження на використання земельної ділянки для фізичних та юридичних осіб
3 Надання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
4 Надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
5 Видача ( внесення змін до) будівельного паспорта на забудову земельної ділянки
6 Видача дубліката будівельного паспорта на забудову земельної ділянки
7 Видача вихідних даних на проектування (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки)
8 Присвоєння або підтвердження адреси об’єкту нерухомого майна
9 Видача інформації про відповідність самочинно збудованого об’єкту нерухомого майна (індивідуальні житлові садибні будинки, садові дачні будинки, господарські (присадибні будівлі і споруди, громадські будинки І та ІІ категорії складності) на приватизованій земельній ділянці існуючій містобудівній документації та будівельним нормам
Реєстрація місця проживання
10 Реєстрація місця проживання особи
11 Зняття з реєстрації місця проживання особи
12 Реєстрація місця перебування особи
13 Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи
Соціальні послуги
14 Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської об’єднанної територіальної громади у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем
15 Відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і у зворотному напрямку громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесеним до І категорії – безплатно, віднесеним до ІІ категорії з 50% знижкою вартості проїзду.
16 Надання санаторно-курортних путівок особам, віднесених до 2 категорії , що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (в т.ч. дітям-інвалідам)
17 Відшкодування витрат громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, за придбання високовартісних життєвонеобхідних медикаментів, які за висновками лікарів потребують постійного їх прийому
18 Організація відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей)
19 Встановлення статусу ветерана праці
20 Встановлення статусу учасника війни
21 Встановлення статусу  члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни 
22 Встановлення статусу  інваліда війни
23 Направлення на оздоровлення дітей пільгових категорій
24 Повідомна реєстрація колективних договорів
25 Встановлення статусу батьків та дітей багатодітної сім’ї в тому числі видача (продовження дії) посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
Реєстраційні послуги
26 Державна реєстрація створення громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
27 Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
28 Державна реєстрація рішення про виділ громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
29 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
30 Державна реєстрація змін складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
31 Державна реєстрація припинення громадського об`єднання в результаті його ліквідації (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
32 Державна реєстрація припинення громадського об`єднання в результаті його реорганізації (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
33 Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
34 Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
35 Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об`єднання (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
36 Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
37 Державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
38 Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
39 Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
40 Державна реєстрація юридичної особи (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
41 Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
42 Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті ліквідації, злиття, приєднання, поділу або перетворення (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
43 Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відомостей про створення відокремленого підрозділу юридичної особи або реєстрації змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, або про його закриття (Послуга не надається. Буде надаватися після отримання прав доступу до реєстру)
44 Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
45 Державна реєстрація речових прав, похідних від права власності
46 Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна
47 Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку зі зміною ідентифікаційних даних суб’єкта права, відомостей про об’єкт нерухомого майна, у томи числі зміни його технічних характеристик, виявлення технічної помилки в записах Державного реєстру прав чи документах, виданих за допомогою програмних засобах ведення цього реєстру (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка)
48 Видача  інформаційної довідки  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
Земельні питання
49 Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві
50 Видача довідки про наявність земельної ділянки згідно рішення сесії
51 Видача довідки 3-ДФ
52 Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (фізичній/юридичній) особі
53 Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (фізичній/юридичній) особі в натурі (на місцевості)
54 Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (фізичній/юридичній) особі та передачі земельної ділянки у власність/користування на умовах оренди
55 Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (фізичній/юридичній) особі та передачі земельної ділянки у власність/користування на умовах оренди
56 Припинення договору оренди земельної ділянки у разі добровільної відмови користувача
57 Укладення договору оренди земельної ділянки
58 Укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки
59 Укладення угоди про розірвання договору оренди земельної ділянки
60 Рішення про укладення додаткової угоди до договору оренди ( продовження терміну дії, зміна істотних / неістотних умов договору)
61 Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
62 Виправлення технічної помилки у відомостях з державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачою витягу (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
63 Видача довідки про наявність у державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
64 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
65 Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
66 Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
67 Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
68 Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
69 Внесення до державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачою витягу (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
70 Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
71 Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць з видачою витягу (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
72 Державна реєстрація земельної ділянки з видачою витягу із державного земельного кадастру (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
73 Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачою витягу (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
74 Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
75 Внесення до державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачою витягу (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
76 Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
77 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (суб’єкт ЦНАП) (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
Благоустрій
78 Видача ордера на видалення зелених насаджень (дерев)
79 Дозвіл на порушення об’єктів благоустрою
80 Внесення змін у дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у разі зміни містобудівної ситуації 
81 Продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами
82 Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами
83 Видача дубліката дозволу на розміщення зовнішньої реклами
84 Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
Видача довідок, витягів, копій рішень
85 Довідка про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні
86 Довідка про склад сім’ї до УПСЗН
87 Довідка про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні (до відділу освіти) Ф-003/ВПД-УП-001,003-007,009,012
88 Довідка-характеристика
89 Довідка про фактичне місце проживання
90 Довідка про місце реєстрації неповнолітньої особи , для спортивних змагань
91 Довідка про ведення спільного господарства на момент смерті одного з них
92 Довідка про народжених дітей та виховання їх до певного віку
93 Довідка про склад сім’ї на день смерті померлого
94 Довідка про фактичне управління спадковим майном
95 Довідка про наявність худоби
96 Довідка  про пічне опалення
97 Витяг з погосподарської книги
98 Видача витягу з протоколу сесії міської ради
99 Видача витягу з протоколу засідання постійної комісії міської ради
100 Надання копій рішень виконавчого комітету міської ради
101 Надання копій розпоряджень міського голови
Паспортні послуги
102 Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку (Послуга не надається. Буде надаватися після підписання договору)
Квартирний облік
103 Зарахування на квартирний облік за місцем проживання
Дозвільні документи
104 Надання експлуатаційного дозволу операторам ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження
105 Надання експлуатаційного дозволу для потужностей (об'єктів) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження / з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів
106 Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань безпеки

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь