A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Гранти і програми підтримки

Моніторинг, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу проводить відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту викнавчого комітету Глобинської міської ради.

e-mail:[email protected]

 Інформаційна підтримка бізнесу

У рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки,з метою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва , надаємо інформаційну підтримку бізнесу в громаді, щодо наявних можливостей започаткування чи розвитку власної справи:

10:15 20.09.2023

Програми міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» наразі GIZ реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

17:15 29.08.2023

Дайджест - Гроші!

Дайджест - Гроші! В ньому цікаві можливості для фінансування проектів, тендери від міжнародних організацій, а також перспективні стипендіальні програми!

13:32 25.08.2023

До уваги релокованого бізнесу!

Повідомляємо, шо рішенням двадцять п’ятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 28 липня 2023 року № 659 виділено кошти на виконання заходів, зазначених у підпункті 1.1 «Запровадження дієвих механізмів підтримки та стимулювання зайнятості внутрішньо переміщених осіб» Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на період 2023-2024 роки.

15:54 07.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень