A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Метою проведення заходів є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні. Щороку Міжнародна організація праці визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. З урахуванням цієї теми на підприємствах розробляють та проводять заходи з нагоди Дня охорони праці. Цього року в Україні, як і у всьому світі, будуть проведені заходи під гаслом: “Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі (A Safe and healthy working environment as a fundamental principle and right at work)” Одним із головних чинників збереження здоров'я та життя працівників є якісне проведення профілактичної роботи, яке можна досягнути шляхом надання консультацій, розповсюдження нормативних документів з охорони праці, впровадження та вдосконалення системи управління охороною праці, проведення навчання й перевірки знань з питань охорони праці. Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області пропонує роботодавцям використати цей день для підвищення рівня обізнаності працівників щодо безпечного виконання робіт та ролі, яку відіграє охорона праці для кожного працівника, а саме: - здійснити перевірку нормативної бази, документації, інструкцій з охорони праці для посадових осіб і працівників підприємства; - провести позапланові інструктажі з питань охорони праці; - організувати збір пропозицій від працівників стосовно поліпшення стану охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці; - визначити зразкові робочі місця; - провести заходи із вшанування пам’яті загиблих на виробництві: допомогти в облаштуванні могил, надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих, а також особам з інвалідністю від трудового каліцтва; - знайти можливість морального та матеріального стимулювання працівників; - оформити (оновити) куточки, стенди, присвячені охороні праці. Управління охороною праці на підприємстві є важливою складовою, підсистемою загальної системи управління підприємством, оскільки лише за високого рівня охорони праці може бути забезпечено ефективне виконання завдань, що постають перед підприємством, і досягнення найкращих економічних результатів. Це дає можливість системно та комплексно вирішувати всі питання з охорони праці, підвищувати її ефективність, зменшувати виробничий ризик.

15:53 26.04.2023

Працівники відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області прийняли участь у спільному засіданні адміністрації профспілкового комітету ПрАТ

18 квітня 2023 року працівники відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області прийняли участь у спільному засіданні адміністрації профспілкового комітету ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” та працівників підприємства.

15:50 21.04.2023

Страхові виплати: що змінилося для застрахованих осіб з 1 січня 2023 року

Незважаючи на те, що в країні триває повномасштабна війна і змінився орган, який здійснює страхові виплати (з 1 січня п. р. – Пенсійний фонд), держава продовжує виконувати свої соціальні зобов’язання перед українцями. Отже, застраховані особи не відчують на собі вплив законодавчих новацій, які впроваджені в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

10:08 13.02.2023

Лікарняні" працівникові - за основним місцем роботи АБО за сумісництвом

 У зв’язку зі змінами, які відбулися в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з 1 січня нинішнього року, до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надходять численні звернення як застрахованих осіб, так і роботодавців, з приводу особливостей оплати днів тимчасової непрацездатності за основним місцем роботи і за сумісництвом.

10:04 13.02.2023

Як повідомити Пенсійний фонд про нещасний випадок на виробництві

Зважаючи на те, що Пенсійний фонд України та його територіальні органи з 1 січня 2023 року є правонаступниками Фонду соціального страхування (ФССУ), одним із напрямків роботи пенсійних установ стала профілактика та розслідування нещасних випадків на виробництві.

02:01 17.01.2023

СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗДІЙСНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ: НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ РОБОТОДАВЦЯМ

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності є Пенсійний Фонд України. Отже, не Фонд соціального страхування України, - як це було раніше, а саме органи Фонду відтепер здійснюють страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві.

01:57 17.01.2023

З січня 2023 року заяви-розрахунки на виплату лікарняних і декретних слід подавати до Пенсійного фонду України

Новий рік принесе нові повноваження Пенсійному фонду України. Із 2 січня Фонд буде виконувати функції уповноваженого органу управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку, тобто, виплачувати лікарняні та інші страхові виплати. Це стало наслідком відповідної реформи, закріпленої Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 21.09.2022 р. №2620-IX.

01:54 17.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень