A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

ПІЛЬГА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ЯК І ДЕ ОФОРМИТИ

 Учасники війни та бойових дій, а також особи з інвалідністю внаслідок війни мають право користуватися пільгою на оплату житлово-комунальних послуг. Знижка вартості комунальних послуг залежить від соціального статусу пільговиків і може становити 50, 75 або 100 відсотків від встановлених норм споживання.

08:49 22.09.2023

ВТРАТА ЗАХИСНИКА-ГОДУВАЛЬНИКА: ЯК ОФОРМИТИ ПЕНСІЮ РОДИНАМ?

Повномасштабна війна росії проти України продовжує безжально виривати з життя найкращих захисників і захисниць нашого народу – батьків і матерів, синів і дочок, онуків і дідусів…. Аби підтримати фінансово родини цих людей, у державі передбачена Пенсія у зв’язку з втратою годувальника – грошова виплата сім’ям загиблих чи померлих при виконанні обов’язків військовослужбовців. Якими є умови для призначення такої пенсії?

08:41 22.09.2023

Обов’язок кожного керівника щодо безпеки праці працівників

Політика в галузі охорони праці повинна бути незмінною основою всієї діяльності на підприємстві. Її можна представити як діяльність, пов'язану з відносинами між керівником підприємства і працівником, в центрі якої – підтримка умов безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на рівні, що забезпечує збереження здоров'я і працездатності працюючого. Формальне існування політики у галузі охорони праці саме по собі не приведе до підвищення рівня безпеки і зниження травматизму. Усе буде залежати від того, яке значення надаватиме цим питанням керівництво підприємства.

08:48 31.08.2023

До вересня пільговики можуть отримати невиплачені суми коштів на оплату житлово-комунальних послуг

Урядове рішення від 18 квітня нинішнього року врегулювало процедуру отримання невиплачених коштів на оплату житлово-комунальних послуг деяким пільговикам. Зокрема, йдеться про суми пільг, які обліковувалися з 1 червня по 20 грудня 2022 року і які не надійшли одержувачам через відсутність відповідних звернень.

12:02 03.07.2023

Житлова пільга для ветеранів: як і де оформити

​​​​​Учасники війни та бойових дій, а також особи з інвалідністю внаслідок війни мають право користуватися пільгою на оплату житлово-комунальних послуг. Знижка вартості комунальних послуг залежить від соціального статусу пільговиків і може становити 50, 75 або 100 відсотків від встановленої норми споживання, незалежно від доходів.

11:51 03.07.2023

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Метою проведення заходів є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні. Щороку Міжнародна організація праці визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. З урахуванням цієї теми на підприємствах розробляють та проводять заходи з нагоди Дня охорони праці. Цього року в Україні, як і у всьому світі, будуть проведені заходи під гаслом: “Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі (A Safe and healthy working environment as a fundamental principle and right at work)” Одним із головних чинників збереження здоров'я та життя працівників є якісне проведення профілактичної роботи, яке можна досягнути шляхом надання консультацій, розповсюдження нормативних документів з охорони праці, впровадження та вдосконалення системи управління охороною праці, проведення навчання й перевірки знань з питань охорони праці. Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області пропонує роботодавцям використати цей день для підвищення рівня обізнаності працівників щодо безпечного виконання робіт та ролі, яку відіграє охорона праці для кожного працівника, а саме: - здійснити перевірку нормативної бази, документації, інструкцій з охорони праці для посадових осіб і працівників підприємства; - провести позапланові інструктажі з питань охорони праці; - організувати збір пропозицій від працівників стосовно поліпшення стану охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці; - визначити зразкові робочі місця; - провести заходи із вшанування пам’яті загиблих на виробництві: допомогти в облаштуванні могил, надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих, а також особам з інвалідністю від трудового каліцтва; - знайти можливість морального та матеріального стимулювання працівників; - оформити (оновити) куточки, стенди, присвячені охороні праці. Управління охороною праці на підприємстві є важливою складовою, підсистемою загальної системи управління підприємством, оскільки лише за високого рівня охорони праці може бути забезпечено ефективне виконання завдань, що постають перед підприємством, і досягнення найкращих економічних результатів. Це дає можливість системно та комплексно вирішувати всі питання з охорони праці, підвищувати її ефективність, зменшувати виробничий ризик.

15:53 26.04.2023

Працівники відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області прийняли участь у спільному засіданні адміністрації профспілкового комітету ПрАТ

18 квітня 2023 року працівники відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області прийняли участь у спільному засіданні адміністрації профспілкового комітету ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” та працівників підприємства.

15:50 21.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень