A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує

ЦИФРОВІ СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДОПОМОЖУТЬ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОГО ЕПІДСЕЗОНУ

Пройшов майже рік, як Пенсійний фонд України згідно із законодавчими змінами адмініструє процес призначення страхових виплат за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві. Електронний реєстр листків непрацездатності став складовою частиною Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – унікальною базою персоніфікованих відомостей про всіх застрахованих осіб, якою володіє Пенсійний фонд.

19:58 24.11.2023

Свідомість кожного працівника у попередженні виробничого травматизму

У попередженні виробничого травматизму багато залежить від свідомості кожного працівника. А кожен, хто найняв людей на роботу, повинен в першу чергу бачити не тільки прибутки і матеріальну вигоду, а й дбати про тих людей, які їх створюють.

11:38 24.11.2023

Організація охорони праці на підприємстві в зимовий період

Кожен працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такими є вимоги статті 14 Закону України «Про охорону праці». Основні причини настання нещасних випадків у зимовий період – організаційні, в яких переважає людський фактор, а саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. Взимку збільшується кількість випадків падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод. Щоб зменшити вірогідність падіння працівника під час пересування пішки в ожеледицю, необхідно додержуватись таких правил поводження: - пересуватися тільки по передбачених для цього пішохідних доріжках; - одягати зручне взуття на низьких підборах та неслизькій підошві; - дивитися під ноги та обходити небезпечні місця; - ходити не поспішаючи; - бути надзвичайно уважними під час переходу проїжджої частини дороги та пересування по східцях; - ступати на всю підошву взуття, розслабивши ноги в колінах; - при переході по обледенілій поверхні не підіймати високо ступні ніг, а робити рухи подібні до ковзання; - не переносити, по можливості, в руках важкі речі та не тримати руки в кишенях; - триматися подалі від будинків, виробничих приміщень та ближче до середини тротуару з метою попередження травмування від падіння з даху снігу, бурульок тощо. Водію, який перебуває за кермом транспортного засобу, необхідно бути обачним, їхати з найменшою швидкістю та пам’ятати про збільшення гальмового шляху автотранспорту в ожеледицю. У холодну пору року, перебуваючи на відкритому повітрі, можливе переохолодження організму людини та обмороження частин тіла. Працівникам, що працюють у холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалюваних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників, у випадках, передбачених законодавством, надаються спеціальні перерви для обігрівання й відпочинку, які включаються в робочий час. Власник або уповноважений ним орган зобов’язаний обладнати приміщення для обігрівання й відпочинку працівників. Пам’ятайте, що важливим заходом запобігання травматизму взимку є проведення на підприємствах позапланових інструктажів для працівників щодо безпечного поводження під час пересування в складних погодних умовах, а водіям транспортних засобів – проведення інструктажів із безпеки дорожнього руху.

11:36 24.11.2023

ПІЛЬГА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ЯК І ДЕ ОФОРМИТИ

 Учасники війни та бойових дій, а також особи з інвалідністю внаслідок війни мають право користуватися пільгою на оплату житлово-комунальних послуг. Знижка вартості комунальних послуг залежить від соціального статусу пільговиків і може становити 50, 75 або 100 відсотків від встановлених норм споживання.

08:49 22.09.2023

ВТРАТА ЗАХИСНИКА-ГОДУВАЛЬНИКА: ЯК ОФОРМИТИ ПЕНСІЮ РОДИНАМ?

Повномасштабна війна росії проти України продовжує безжально виривати з життя найкращих захисників і захисниць нашого народу – батьків і матерів, синів і дочок, онуків і дідусів…. Аби підтримати фінансово родини цих людей, у державі передбачена Пенсія у зв’язку з втратою годувальника – грошова виплата сім’ям загиблих чи померлих при виконанні обов’язків військовослужбовців. Якими є умови для призначення такої пенсії?

08:41 22.09.2023

Обов’язок кожного керівника щодо безпеки праці працівників

Політика в галузі охорони праці повинна бути незмінною основою всієї діяльності на підприємстві. Її можна представити як діяльність, пов'язану з відносинами між керівником підприємства і працівником, в центрі якої – підтримка умов безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на рівні, що забезпечує збереження здоров'я і працездатності працюючого. Формальне існування політики у галузі охорони праці саме по собі не приведе до підвищення рівня безпеки і зниження травматизму. Усе буде залежати від того, яке значення надаватиме цим питанням керівництво підприємства.

08:48 31.08.2023

До вересня пільговики можуть отримати невиплачені суми коштів на оплату житлово-комунальних послуг

Урядове рішення від 18 квітня нинішнього року врегулювало процедуру отримання невиплачених коштів на оплату житлово-комунальних послуг деяким пільговикам. Зокрема, йдеться про суми пільг, які обліковувалися з 1 червня по 20 грудня 2022 року і які не надійшли одержувачам через відсутність відповідних звернень.

12:02 03.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень