Полтавська область, Кременчуцький район

2021 рік

Рішення 6 сесії  від 11.02.2020  № 358 "Про визначення способів оприлюднення регуляторних актів та документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності Глобинської міської ради в 2021-2025 роках"

Звіт Глобинського міського голови про  здійснення  державної  регуляторної політики  виконавчим  комітетом Глобинської міської ради в 2020 році

Рішення 6 сесії  від 11.02.2020  № 357 "Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2021 рік

Звіт про періодичне  відстеження дії регуляторного акта – рішення Глобинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Глобинської міської ради»

Звіт про повторне  відстеження дії регуляторного акта – рішення Глобинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території м. Глобине та сіл Глобинської міської об’єднаної територіальної громади»