Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Працівники громади

Джусь

Станіслав Васильович

міський голова

Феденко

Олександр Олексійович

секретар міської ради

Кочерга

Олександр Петрович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Четверікова

Наталія Іванівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

Гончаренко

Анатолій

Миколайович

староста Петрівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Гордієнко

Світлана Іванівна

староста Жуківського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Демченко

Валентина Петрівна

староста Борисівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Живолуп

Станіслав Анатолійович

староста Бабичівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Закревський

Руслан Володимирович

староста Троїцького старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Кір’ян

Тамара Олександрівна

староста Пирогівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Ковальчук

Петро Петрович

староста Новомосковського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Лановий

Андрій Іванович

староста Пустовійтівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Макайда

Іван Миколайович

староста Пузиківського

старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Михайлець

Михайло Іванович

староста Зубанівського

старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Мовчан

Юрій Вікторович

староста Заможненського

старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Ніколенко

Алла Степанівна

староста Великокринківського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Приходько

Микола Вікторович

староста Івановоселищенського

старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Пшенишний

Анатолій Анатолійович

староста Манжеліївського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Садлівська

Тетяна Григорівна

староста Опришківського

старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Сокіл

Людмила Іванівна

староста Куп’єватівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Череп

Андрій Вікторович

староста Землянківського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Шевченко

Станіслав В’ячеславович

староста Обознівського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади

Кузнєцова

Світлана Анатоліївна

начальник загального відділу

Зеленська

Яна Павлівна

головний спеціаліст загального відділу

Мошинська

Оксана Валентинівна

головний спеціаліст загального відділу

Коваленко

Лілія Валеріївна

провідний спеціаліст загального відділу 

Гладких

Надія Григорівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Горпинченко

Наталія Андріївна

провідний спеціаліст загального відділу

Буряк

Людмила Віталіївна

провідний спеціаліст загального відділу 

Золотаренко

Аліна Віталіївна

провідний спеціаліст загального відділу 

Ісаєва

Алла Василівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Кальченко

Неля Петрівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Ковтун

Інна Василівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Мазур

Тетяна Олександрівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Мельникова

Тетяна Михайлівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Підорець

Віра Володимирівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Пікуль

Олена Сергіївна

провідний спеціаліст загального відділу

Полтавець

Мирослава Володимирівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Сокіл

Ірина Михайлівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Цапир

Діана Миколаївна

провідний спеціаліст  загального відділу 

Шудря

Оксана Михайлівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Яременко

Наталія Володимирівна

провідний спеціаліст загального відділу 

Кошеленко

Олена Вікторівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи

Калініченко

Роман Петрович

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Мамон

Роман Петрович

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Москаленко

Андрій Миколайович

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Ярошевська

Ніна Віталіївна

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Клімова

Юлія Володимирівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Гудим

Наталія Олександрівна

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Хвостенко

Катерина Григорівна

спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Затуливітер

Алла Іванівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Клязьмін

Іван Григорович

провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Головенська

Леніна Володимирівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Борщенко

Оксана Вікторівна

провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності 

Замогильна

Світлана Григорівна

начальник фінансового відділу

Миколаєнко

Олександр Олександрович

заступник начальника фінансового відділу

Галушка

Віта Олегівна

головний спеціаліст фінансового відділу 

Оплачко

Наталія Миколаївна

головний спеціаліст фінансового відділу 

Величко

Наталія Сергіївна

провідний спеціаліст фінансового відділу 

Карпенко

Наталія Олександрівна

провідний спеціаліст фінансового відділу 

Голушко

Віталій Миколайович

начальник юридичного відділу

Недосіка

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст юридичного відділу 

Гапченко

Світлана Анатоліївна

провідний спеціаліст юридичного відділу

Голяковська

Наталія Василівна

начальник відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Сльота

Людмила Василівна

головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Мошинський

Євген Яремович

головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Супрун

Ілона Анатоліївна

головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Харченко

Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Бугай

Марина Юріївна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Дзюба

Юлія Іванівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Іваненко

Любов Григорівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Копил

Наталія Вікторівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Литвиненко

Валентина Петрівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин  

Михайлик

Сергій Іванович

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Овчаренко

Олег Миколайович

спеціаліст І категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Пелькіна

Наталія Іванівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Полонська

Ольга Миколаївна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Торубара

Наталія Миколаївна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Чепурко

Валентина Григорівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Шевченко

Леся Іванівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Ярмоленко

Ольга Вікторівна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 

Норенко

Людмила Василівна

начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я

Живолуп

Наталія Миколаївна

головний  спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я 

Тютюнник

Аліна Олександрівна

головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я 

Горпинченко

Аліна Вікторівна

головний  спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я 

Михайлик

Алла Миколаївна

завідувач сектору з питань ветеранської політики відділу соціального захисту та охорони здоров’я 

Царенко

Аліна Анатоліївна

головний  спеціаліст сектору з питань ветеранської політики відділу соціального захисту та охорони здоров’я 

Завезіон

Валентина Сергіївна

начальник служби у справах дітей

Царенко

Інна Анатоліївна

головний спеціаліст служби у справах дітей

Клусович

Оксана Анатоліївна

завідувач сектору з усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей

Кабачок

Лілія Іванівна

головний спеціаліст сектору з усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей

Цілінченко

Роман Васильович

начальник відділу комунального майна і закупівель

Кондратенко

Валентина Павлівна

головний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель 

Садова

Вікторія Анатоліївна

провідний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель 

Логвин

Максим Олександрович

провідний спеціаліст  відділу комунального майна і закупівель 

Нагацький

Сергій Іванович

головний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель 

Оленич

Аліна Вікторівна

провідний спеціаліст  відділу комунального майна і закупівель

Пономарьов

Сергій Борисович

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Яременко

Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Білоус

Олександр Іванович

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Васильченко

Микола Ярославович

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Салабай

Олександр Миколайович

провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Рибалко 

Богдан Анатолійович

начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту

Калініченко

Наталія Петрівна

головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту 

Шайнога

В’ячеслав Олександрович

провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту 

Гапченко

Ольга Федорівна

начальник, адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Легкий

Валерій Вячеславович

головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Сльота

Леонід Олексійович

головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Герасименко

Ксенія Петрівна

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Дубина

Наталія Вікторівна

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Міщенко

Андрій Анатолійович

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Парнюк

Тамара Яківна

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Чернишенко

Олена Геннадіївна

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Гордієнко

Валентина Миколаївна

адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 

Лісняк

Олена Олександрівна

начальник відділу з питань державної реєстрації

Бугайченко

Ганна Олександрівна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 

Василенко

Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 

Дмитрук

Інна Миколаївна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації

Садова

Жанна Сергіївна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 

Стіхіна

Оксана Миколаївна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 

Стрілець

Валентина Іванівна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 

Стефанович

Ігор Валентинович

начальник відділу військового обліку, оборонної та мобілізаційної роботи

Пшеничний

Олександр Іванович

головний спеціаліст відділу військового обліку, оборонної та мобілізаційної роботи

Надтока

Світлана Вікторівна

начальник відділу освіти

Пасько

Наталія Миколаївна

головний спеціаліст відділу освіти 

Гордійченко

Ніна Олексіївна

провідний спеціаліст відділу освіти 

Обревко

Людмила Іванівна

головний спеціаліст відділу освіти 

Вітко

Наталія Миколаївна

провідний спеціаліст відділу освіти 

Кулик

Сергій Григорович

начальник відділу культури, спорту та молоді

Дьяченко

Оксана Григорівна

головний спеціаліст відділу культури, спорту та молоді 

Філічева

Валентина Федорівна

провідний спеціаліст відділу культури, спорту та молоді 

Кравченко

Наталія Миколаївна

провідний спеціаліст відділу культури, спорту та молоді 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень