Інформаційні матеріали

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI столітті для жодної країни світу, включаючи Україну. Торгівля людьми - це злочин. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

09:38 18.10.2022

Куди звертатись у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми?

Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу на перші кроки, які можуть врятувати життя людини у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

10:13 16.09.2022

У Полтаві запускають проєкт для підтримки підлітків-переселенців

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми «Єднання заради дії» запускає у Полтаві інтеграційні клуби для підтримки підлітків-переселенців 14-18 років. Перша зустріч у рамках проєкту «Наука єднання» відбудеться 10 серпня у конференц-залі «Аристократ» з 15:00 до 18:00.

14:05 08.08.2022

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня - Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

08:01 29.07.2022

Як не стати жертвою торгівлі людьми

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України, яка посилюється з кожним днем, в державі продовжують розгортатися динамічні процеси внутрішньої міграції.

10:13 28.07.2022