A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глобинська громада
Полтавська область, Глобинський район

Новини

Дата: від до Скинути

СТАРТУЄ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ШКІЛЬНОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021 РОКУ!!!!

Другий рік поспіль в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» проводиться конкурс на кращий проєкт Шкільного громадського бюджету, авторами якого можуть бути особи віком від 14 років, тобто – учні шкіл та гімназії громади.

13:17 29.10.2020

Рекомендації Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва щодо використання ГМО

Рекомендації Відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби   в Полтавській області, щодо використання ГМО в насінництві та розсадництві, придбання насіння і садивного матеріалу, купівлі насіння овочевих, баштанних культур та кормових коренеплодів

13:05 29.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається 64 сесія Глобинської міської ради І скликання, яка відбудеться 5 листопада  2020 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради. 

17:11 27.10.2020

Про оплату праці у святкові та неробочі дні

Робота у святкові та неробочі дні компенсується відповідно до статей 72 та 107 Кодексу Законів про працю України за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі. Так,   години фактично відпрацьовані у святковий або неробочий день, оплачуються  працівникам, які одержують місячний оклад – у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота у святковий  і неробочий день проводилася в межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота проводилася понад місячну норму.

11:37 27.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи потрібна автостанція в м. Глобине?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування