A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

Як цивільна особа стає військовослужбовцем під час війни

Основним способом комплектування військових частин в умовах воєнного стану лишається призов за мобілізацією. Що це означає для пересічного мешканця Полтавщини? Лише те, що потрібно готуватися до захисту своєї країни. Адже в будь-який момент будь-хто може бути призваний за мобілізацією. Звичайно ж, якщо він придатний за станом здоров’я і не має права на відстрочку. То ж коли цивільний громадянин стає військовослужбовцем?

15:55 22.09.2023

Інформація для осіб з інвалідністю щодо можливості отримання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг в реабілітаційних установах

З метою інформування осіб з інвалідністю щодо можливості отримання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг в реабілітаційних установах Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації повідомляє про наступне.

15:21 22.09.2023

Профілактика туберкульозу великої рогатої худоби

Туберкульоз – це захворювання бактеріального походження, яке здатне вражати велику рогату худобу, домашню птицю і навіть людину. Характерні особливості патології – висока заразність і летальність у багатьох випадках. Супроводжується утворенням на внутрішніх органах, шкірних покривах і слизових специфічних безсудинних вузликів (туберкул), схильних до некрозу. Ефективної лікування туберкульозу у великої рогатої худоби немає.

15:18 22.09.2023

Герої вічно будуть жити !

Напередодні 80-ї річниці визволення Глобинщини від фашистських загарбників працівники виконавчого комітету Глобинської міської ради  зібралися, щоб згадати Героїв-земляків, які віддали своє життя у 1941-1945 роках, та новітніх Героїв - тих, хто став нездоланною стіною на шляху зла, хто докладаючи неймовірних зусиль, крок за кроком звільняє українську землю від російських окупантів…

13:34 21.09.2023

Відбулося пленарне засідання п’ятдесят другої позачергової сесії Глобинської міської ради

19 вересня 2023 року відбулося пленарне засідання п’ятдесят другої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання. Радою розглянуто чотири питання порядку денного у закритому режимі. Депутати затвердили зміни до Цільової програми підтримки Збройних сил України та проведення оборонної роботи на 2023 - 2025 роки. Внесено зміни до Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки. Внесли зміни й доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік. З усіх питань, внесених на розгляд міської ради, депутати ухвалили відповідні рішення.

14:33 19.09.2023

Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

20:53 18.09.2023

Запрошуємо пройти анонімне опитування щодо дотримання правил дорожнього руху

Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».

20:50 18.09.2023

Українських експортерів із усіх галузей виробництва запрошують на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

20:47 18.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень