A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

#ПротиДійТоргівліЛюдьми. Глобинська громада долучилась до всесвітньої ініціативи

Починаючи з 2014 року 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 року з метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему сучасного рабства і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. Україна вже декілька років поспіль підтримує цю ініціативу, об’єднуючи зусилля центральних, місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міжнародних та громадських організацій з метою боротьби з торгівлею людьми.

15:32 30.07.2021

Запрошуємо товаровиробників Полтавщини ознайомитися із можливостями маркетплейсу OnFrontiers та взяти участь у безкоштовних онлайнконсультаціях від провідних міжнародних бізнес-експертів

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” за підтримки Програми USAID ” Конкурентоспроможна економіка України” надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати власний бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

13:42 30.07.2021

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівнів епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

10:08 30.07.2021

Про пререрахунки пенсій з 1 липня п. р.

У Головному управлінні Пенсійного фонду Полтавської області провели масові автоматичні перерахунки пенсій з 1 липня п.р., виплата яких розпочалася 4 липня.

08:44 30.07.2021

Не стань жертвою торгівлі людьми

29 липня 2021 року до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відділом соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради організовано вуличний захід «Не стань жертвою торгівлі людьми!». Працівники відділу провели роз’яснювальну роботу серед жителів та гостей міста щодо попередження ризиків торгівлі людьми, що потрібно  зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення на роботу за кордоном, від небажаних наслідків та не потрапити в тенета шахраїв.  У рамках заходу розповсюджено друковану продукцію відповідного інформаційного змісту.

08:16 30.07.2021

Щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі

Червень став черговою віхою щодо втілення в Україні нових прогресивних технологій і початком перехідного періоду до електронної трудової книжки. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який набрав чинності 10 червня п.р., дав офіційний старт оцифруванню трудових книжок усіх працюючих українців. До того часу Пенсійний фонд України опрацьовував документи в тестовому режимі.

08:15 30.07.2021

Оголошення

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради.

17:26 29.07.2021

Оголошення

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу комунального майна і закупівель виконавчого комітету Глобинської міської ради.

17:17 29.07.2021

Торгівля людьми – це може трапитися з кожним

28 липня в рамках проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості провідним фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» та головним спеціалістом відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради проведена групова тематична лекція на тему: «Торгівля людьми – це може трапитися з кожним».

17:02 29.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень