Новини

Про зміну режиму роботи деяких структурних підрозділів виконкому Глобинської міської ради

З метою запобігання поширенню на території громади коронавірусу «СОVID- 19» відділ соціального забезпечення та служба у справах дітей виконкому Глобинської міської ради припиняють прийом громадян.

10:33 18.03.2020

Увага! Особливості роботи ЦНАП в період карантину!

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року та розпорядження Глобинського міського голови №28/02-05-АГП від 17.03.2020 року рекомендуємо звертатись до ЦНАП у разі крайньої необхідності.

08:41 18.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року та Доручення регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №3/2020 від 13.03.2020 року, Глобинська міська рада з 17 березня 2020 року скасовує прийом громадян з особистих питань (окрім нагальних питань життєдіяльності) до особливого розпорядження.

16:09 17.03.2020

Про розміщення «гарячих телефонних ліній»

Департаментом соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації в зв’язку з введенням в Україні карантинних заходів відкрито «гарячі телефонні лінії» для оперативного зв’язку громадян з питань соціального захисту населення.

15:12 17.03.2020

Кращий читач року

У Жуківській філії комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ Полтавської області» ще на початку березня був проведений І етап конкурсу  «Кращий читач року». Перемогла в ньому семикласниця місцевого навчального закладу Діана Мілевська. 12 березня Діана завоювала ІІІ місце у районному етапі цього конкурсу, який проходив у Глобинській дитячій бібліотеці. Дівчина презентувала книгу Олени Рижко «Дівчина з міста». Це одна з сучасних книг про підлітків і для них, придбаних за кошти громади для наших бібліотек. У ній все є: переживання  та емоції, пов’язані з дорослішанням, балансування на межі дитинства і юності. Тож Діана мала що розповісти слухачам про книгу, яка може стати супутником у житті дітей, які народились і живуть у добу новітніх інформаційних технологій, інтернету й гаджетів.

15:01 17.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.29 Закону України «Про захист» населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови КМУ «Про запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19»  від 11 березня 2020 року № 21, листа МОН України від 11.03.2020 року № 1/9 – 154 на території Глобинської громади з 12 березня  до 03 квітня 2020 року встановлено карантин.

14:48 17.03.2020

Адміністрація  КНМП “Глобинська ЦРЛ”  закликає не створювати паніки та дотримуватись елементарних правил, які допоможуть запобігти розповсюдженню коронавірусу

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.

14:30 17.03.2020

До відома керівників підприємств усіх форм власності та працівників Глобинської ОТГ робота яких пов'язана з пестицидами та агрохімікати

Розпочалися весняно - польові роботи. Як правило вони супроводжуються роботою з агрохімікатами та пестицидами. Тому, нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки та охорони праці. Всі працівники робота яких пов'язана з транспортуванням, зберіганням, застосування та торгівлею пестицидами і агрохімікатами повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи з ними та мати при собі при виконанні робіт разом з медичною книгою та нарядом. Згідно Постанови від 18.09.1995 р. № 746 «Про затвердження Порядку одержання допуск (посвідчення) на право роботи, пов'язаної транспортуванням, зберіганням, застосування та торгівлею пестицидами і агрохімікатами:

08:34 16.03.2020