Відшуміло свято села Новомосковське

22 вересня 2018 року в Глобинській громаді відсвяткували День села Новомосковське, яке подарувало місцевим жителям та гостям море емоцій та позитиву.

16:59 24.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

ІIІ пленарне засідання 39  сесії Глобинської міської ради І скликання відбудеться 27 вересня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань Глобинської районної ради.

11:46 24.09.2018

Виставка творчих робіт скульптора Олексія Леонова «За покликом серця»

21 вересня у Глобиному відбулася непересічна подія: урочисте відкриття виставки всесвітньовідомого молодого київського скульптора Олексія Леонова. У приміщенні фойє Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 зібралися шанувальники даного виду мистецтва та прості глобинці, які відчули потребу зупинитися в шаленій круговерті буденності та сказати «ні» зайвим справам задля глибшого самопізнання.

16:23 21.09.2018

В ті далекі вересневі дні

У закладах культури Глобинської громади розпочалися заходи з нагоди 75-ї річниці визволення від нацистських загарбників, які спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів. Працівники Глобинської міської бібліотеки Раїса Погода та Катерина Костенко організували літературну годину «В ті далекі вересневі дні». До участі запросили дев’ятикласників Глобинської ЗОШ I-III ст. №3 разом з класоводом Оксаною Жук. Читали поезії та спогади учасників боїв за визволення Глобинщини 1943 року, переглянули книжкову виставку «Не забудемо ніколи ті вкарбовані у нашу долю дні».

16:22 21.09.2018

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 20 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради. На розгляд внесено питання про результати оздоровлення та відпочинку дітей Глобинської міської територіальної громади в 2018 році; про заходи до  75-ї річниці визволення міста Глобине в 2018 році; про підготовку об’єктів Глобинської  міської ради до початку опалювального  сезону 2018-2019 рр.; про використання  в 2018 році коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим  бюджетам  на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад;; про надання дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та місць виносної торгівлі; про затвердження  проектно-кошторисної документації; про  погодження режиму роботи об’єктів  торгівлі та ін.

08:59 21.09.2018

Оголошення

ІІ пленарне засідання 39   сесії Глобинської міської ради І скликання (від 19 вересня 2018 року) відбудеться 24 вересня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань Глобинської районної ради.

11:28 20.09.2018

План урочистих заходів з нагоди 75-ї річниці визволення м. Глобине від фашистських загарбників

Шановні глобинці та гості міста! Запрошуємо Вас 26 вересня 2018 року  взяти участь в урочистих заходах з нагоди 75 ї річниці визволення м. Глобине від фашистських загарбників.

08:42 18.09.2018