Глобинський район, Полтавська область

Звітували юні таланти

Дата створення: 13:54 25.04.2018

24 квітня 2018 року в районному будинку культури в місті Глобине відбувся звітний концерт учнів Глобинської школи мистецтв. Свою майстерність продемонстрували юні таланти Глобинської громади. А те, що наша громада багата дитячими  талантами  змогли переконатися чисельні глядачі, які цього дня зібралися в залі будинку культури.

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата створення: 17:08 24.04.2018

24 квітня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

«Smart Полтавщина»: перспективи впровадження

Дата створення: 17:10 23.04.2018

20 квітня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної адміністрації відбувся форум громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина» за участі перших керівників області.

Найкомфортніші умови для громадян повинні бути в ЦНАПах

Дата створення: 16:57 23.04.2018

18-19 квітня 2018 року в місті Київ відбулась конференція по результатах Початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг. Учасниками були команда SKL  International, всі ОТГ – пілоти, представництво делегації ЄС,  Sida, Міністерство регіонального розвитку, Мінекономрозвитку, спеціалісти по муніципальних послугах ЦРМС, представники інших проектів.

Спільними зусиллями зробимо місто кращим

Дата створення: 12:27 23.04.2018

20 квітня 2018 року працівники Глобинської міської ради долучилися до заходів з благоустрою  населених пунктів та зон відпочинку, в рамках проведення Дня Довкілля.

Україна без сміття - cортуємо сміття як в Європі!

Дата створення: 11:02 23.04.2018

Розвиток економіки та збільшення обсягів споживання різноманітних товарів неодмінно спричиняють накопичення сміття. Його потрібно десь зберігати, а це великі земельні площі й небезпека для довкілля, або ж переробляти й виготовляти нові речі.

Весняна толока на дитячому майданчику

Дата створення: 10:53 23.04.2018

У суботу 21 квітня 2018 року на дитячому майданчику в центрі міста у Парку відпочинку зібралися на весняну толоку небайдужі жителі міста Глобине, аби  відремонтувати та навести лад на ньому. Ініціатор заходу Глобинська міська рада забезпечила матеріалами та технікою, необхідними для проведення робіт з благоустрою майданчика.

Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я"

Дата створення: 08:41 23.04.2018

З метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя,   залучення населення до регулярних занять фізичною культурою, а також з нагоди Всесвітнього дня здоров’я,  20 квітня 2018 року  відділом освіти спільно з відділом культури, спорту, сім’ї та молоді, за фінансової підтримки Глобинської міської ради  провели  фестиваль  ранкової гімнастики серед навчальних закладів та працівників Глобинської міської ради.

Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Глобинській міській раді

Дата створення: 16:28 20.04.2018

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 31 січня 2018 року 60-Р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» та відповідно до статті 117 Земельного кодексу України Глобинською міською радою спільно із відділом Держгеокадастру у Глобинському районі проводяться заходи щодо інвентаризації земельних ділянок на території Глобинської міської ради, які в подальшому будуть передані у комунальну власність громади.

Запрошуємо на толоку!

Дата створення: 08:04 20.04.2018

Шановні глобинці, яким небайдужий стан дитячого майданчика в Парку відпочинку міста Глобине! Запрошую 21 квітня о 10 годині в День довкілля взяти участь в роботах по ремонту майданчика (фарбування, бетонування) та прибирання прилеглої території. Матеріали для роботи забезпечує міська рада, а засоби для роботи (лопати штикові, совкові,граблі, щітки для фарбування, шпателі, кельми, відра і т.п) візьміть з собою.