Полтавська область, Кременчуцький район

Дата: від до Скинути

З 1 липня 2024 року підвищено розмір грошового забезпечення за надання послуг зі здійснення патронату над дитиною

Інститут  патронату є одним із дієвих механізмів забезпечення права дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, на виховання в умовах наближених до сімейних.

14:54 04.07.2024

Перевірте свої знання за допомогою онлайн-гри

Збираєтесь в подорож чи на роботу або ж навчання за кордон? Перевірте свої знання щодо безпечної міграції. Зіграйте в гру «Щось пішло не так» - https://game.stoptrafficking.org/. Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми. І найголовніше – як уникнути таких ситуацій.

14:20 03.07.2024

Як обміняти посвідчення водія на сучасний зразок

Бути сучасним, йти в ногу з часом та рівнятися на кращий світовий досвід. Україна рухається в бік ЄС, і сервісні центри МВС запозичують практики європейських країн. Ми видаємо посвідчення водія наближені до європейських зразків.

08:50 02.07.2024

Слова розради та гуманітарна допомога для сімей вразливих категорій

Нещодавно до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» завітали пастори Української Християнської церкви Володимир з м.Кременчук і Тошік з м.Йокогама (Японія) та провели зустріч з сім’ями вразливих категорій Глобинської громади. Гості вислухали їхні історії та запропонували навзаєм слова розради і підтримки, а також  надали гуманітарну допомогу – продуктові набори.

08:40 02.07.2024

У лісах Полтавщини надзвичайний рівень пожежної небезпеки - відвідувати ліси заборонено!

У зв’язку з надзвичайно сухою та спекотною погодою, у більшості областей України, зокрема й на території Полтавської області, переважає найвищий - 5 рівень пожежної небезпеки.

14:59 01.07.2024