Полтавська область, Кременчуцький район

Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

Навчаємося та працюємо над собою!

9 квітня 2021 року у приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» відбувся навчальний семінар на тему: «Розвиток патронату в Україні в умовах децентралізації та деінституалізації», організаторами якого стали Міжнародна благодійна організація «Партнерство кожній дитині» та Полтавський обласний центр соціальних служб.

16:11 09.04.2021

Робота мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Профілактика вчинення домашнього насильства є одним із пріоритетних напрямків роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».

14:32 08.04.2021