Полтавська область, Кременчуцький район

Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

Слова розради та гуманітарна допомога для сімей вразливих категорій

Нещодавно до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» завітали пастори Української Християнської церкви Володимир з м.Кременчук і Тошік з м.Йокогама (Японія) та провели зустріч з сім’ями вразливих категорій Глобинської громади. Гості вислухали їхні історії та запропонували навзаєм слова розради і підтримки, а також  надали гуманітарну допомогу – продуктові набори.

08:40 02.07.2024

Соціальна послуга догляду вдома – важлива складова соціальної підтримки громадян похилого віку

З метою  контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома спеціалісти відділення постійно відвідують отримувачів соціальної послуги, здійснюють опитування, щоб почути відгуки та враження від отриманої послуги.

16:42 27.06.2024

ПАТРОНАТНЕ ВИХОВАННЯ: ЗМІНИ

Уряд ухвалив зміни, що стосуються патронатного виховання дітей. Патронат є важливою формою тимчасового влаштування дітей, чиї батьки опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть належним чином забезпечити догляд.

14:18 24.06.2024

Інтерактивний івент для активної молоді

👥У центрі життєстійкості зібралася активна молодь 14-18 років. Тут проходив інтерактивний івент "Ментальне здоров’я. ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВЖДИ", який в Полтавській області впроваджує ініціативна група волонтерського загону «Єдність» Полтавського державного медичного університету – проєкт "Mental security", створений у межах програми UPSHIFT, що реалізує ГО "Нова Полтава" за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW. Присутні отримали нові теоретичні знання  та практичні  навички. 👍Було пізнавально, креативно, цікаво!

16:40 18.06.2024

Пізнавальна лекція від регіональної координаторки

Регіональна координаторка з впровадження в Полтавській області Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, Юлія Ющенко відвідала з візитом Глобинську громаду, де провела пізнавальну лекцію-дискусію на тему ментального здоров’я «Як турбуватися про себе та перемогти стрес».

16:54 17.06.2024