A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

ПАТРОНАТ – ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

Сьогодні, в умовах воєнного стану, чимало дітей мають ризик залишитись без батьківської опіки та підтримки, проте як і всі інші діти вони завжди потребують сімейного затишку та любові. У період складних життєвих обставин у сім’ї держава стає на допомогу та продовжує вживати низку заходів, які забезпечують безпеку дітей, забезпечують право на їх догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі. Одним із видів сімейного виховання є патронат над дитиною. Тож 21 березня, маючи за мету підвищити рівень обізнаності мешканців Глобинської територіальної громади, зокрема безробітних осіб, які перебувають на обліку Глобинського управління Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості, та задля пошуку кандидатів в патронатні вихователі, практичним психологом та провідним фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» було проведено семінар на тему «Патронат над дитиною – швидка сімейна допомога». Під час семінару його учасників було поінформовано про те, що патронат над дитиною є хорошою альтернативою безробіттю та формою влаштування дітей з метою їх виховання, соціально-психологічної реабілітації в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Тривало активне ознайомлення із нормативно-правовими засадами створення і діяльності патронатної сім’ї, алгоритмом надання послуги, особливостями відбору кандидатів у патронатні вихователі та специфікою їх навчання, порядком оформлення грошового забезпечення, соціальної допомоги на утримання дитини та соціального страхування. По завершенню заходу всі присутні отримали відповіді на не зрозумілі запитання та тематичні буклети від працівників установи. Завдячуючи тісній співпраці з Глобинським управлінням Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості робота в даному напрямку продовжується з надією знайти в громаді потенційного патронатного вихователя, котрий надасть дитині та її сім’ї ще один шанс на подолання складних життєвих обставин, зберегти сімейні форми виховання, а для себе обрати професію. Для отримання більш детальних роз’яснень жителі громади можуть звернутися за адресою: м. Глобине, вул. Центральна 230/2, телефон: 24-2-50.

08:17 22.03.2023

ЗВІТ про проведення моніторингу надання соціальних послуг Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» за 2022 рік

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року №449 «Про затвердження Порядку  проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг», державних стандартів  соціальних послуг та враховуючи лист Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» (далі - Центр)  від 27.02.2023 №01-14/270 щодо даних обліку та результатів аналізу показників діяльності з надання соціальних послуг спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради був проведений моніторинг надання соціальних послуг Центром та здійснено узагальнення даних його діяльності.

16:22 20.03.2023

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» вивчає потреби насамперед тих, хто проживає у віддалених селах.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» з метою комплексного підходу для покращення соціального обслуговування осіб похилого віку, забезпечення доступності соціальних послуг, розширення їх спектра, охоплення більшої чисельності осіб, вивчає потреби насамперед тих, хто проживає у віддалених селах. Тож 01 та 03 березня мультидисциплінарною командою установи, в складі працівників відділень натуральної та грошової допомоги, надання соціальної допомоги вдома за місцем проживання надавали послуги жителям Землянківського старостату. Перукарську послугу та інформування отримали 30 осіб, заходом з дрібного ремонту одягу скористалося 10 громадян. До роботи мультидисциплінарної команди долучився працівник сектору Глобинського бюро правової допомоги, який безоплатно проводив консультування громадян похилого віку. Для покращення надання соціальних послуг Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» продовжує роботу в напрямку підвищення рівня якості в наданні соціальних послуг.

09:07 09.03.2023

Мультидисциплінарна команда не припиняє свою роботу...

Мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» не припиняє свою роботу,  тож 21 та 22 лютого здійснила свої виїзди до Манжеліївського та Петрівського старостатів.  

16:07 23.02.2023

Робочі будні мультидисциплінарної команди

15 лютого мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»  в складі працівників відділень натуральної та грошової допомоги, надання соціальної допомоги вдома за місцем проживання та надання соціальних послуг в умовах денного перебування надавали  послуги жителям   Пирогівського старостату .

22:49 16.02.2023

Мультидисциплінарна команда в дії...

З метою комплексного підходу до надання соціальних послуг,  покращення соціального обслуговування осіб похилого віку, забезпечення доступності соціальних послуг, розширення їх спектра, охоплення більшої чисельності осіб, насамперед тих, які проживають у віддалених селах мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» відновила виїзди по старостатах.

15:55 10.02.2023

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «HELPGROUP»

Всеукраїнський благодійний фонд «HelpGroup» за підтримки італійського фонду AVSI та італійським агентством розвитку співробітництва проводить програму безкоштовної психологічної підтримки для батьків та дітей до 18 років в місті Полтава за адресою вул. О. Бідного, 20 в Центрі відновлення «Кортекс».

15:43 27.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень