A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

Ментальне здоров’я жителів громади елегантного віку.

Чи відомо нам, що ж таке ментальне здоров’я та чого прагне наша психіка для благополуччя та психологічного комфорту? Це безпеки не тільки фізичної, але й психологічної, соціальної. Поваги до себе, до своїх здібностей, може ще й нереалізованих, до своїх талантів, які потрібно виявляти й розвивати. Емоційної підтримки від свого оточення, близьких, однодумців з якими цікаво, з якими можна поділитися як думками так і емоціями.

16:47 21.09.2023

Група підтримки

Складно зберігати рівновагу та самостійно справлятись з усіма переживаннями, коли ваш чоловік, кохана людина – військовий. Саме тому ми запрошуємо вас долучитись до групи підтримки для дружин військовослужбовців.  Група підтримки дає можливість висловитись і бути почутою, розділити переживання, обмінятись досвідом та знайти відповіді на питання:  Як жити та робити повсякденні справи, коли знаєш, що твій чоловік на фронті може бути в небезпеці?  Як дати раду емоціям, коли немає зв’язку з близькою людиною?  Як залишатися стійкою, щоб підтримати себе та дитину?  Що робити з тривожними думками? Групи проходять:  щопонеділка, о 19:00 (за київським часом)  в онлайн-форматі Фасилітаторка Ірина Басіста – тренерка МЦРЛ Україна, психологиня, експертка з роботи з втратою  Анкета реєстрації: https://forms.gle/RE4im1889EpdYEfh7 Проєкт “Твій ТИЛ” – реалізується командою БО БФ "МАЯК СВІТУ" у співпраці з МГО “Міжнародний Центр Розвитку і Лідерства”. 

12:00 18.09.2023

ДОБРО ЗМІНЮЄ СВІТ…

17 серпня до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської територіальної громади» вкотре завітали представники Української Християнської Церкви  з міста Кременчук задля підтримки багатодітних родин, які проживають на території громади.

17:38 17.08.2023

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ВМІЙ СЕБЕ ЗАХИСТИТИ

30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати таким постраждалим.

17:38 28.07.2023

АКЦІЯ ДО ДНЯ РОДИНИ В УКРАЇНІ «КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї»

8 липня в Україні святкують День родини. У сучасних реаліях це свято набуло особливо важливого значення. Сьогодні Україна - велика, дружня сім’я. День родини покликаний нагадати нам про сімейні цінності. Нічого не може бути важливішим за сімейне вогнище, де можна розслабитися, відпочити, отримати душевну рівновагу. Родина — найближчі для нас люди, які завжди прийдуть на допомогу, але є діти які потребують підтримки і захисту дорослих.

08:10 10.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень