Полтавська область, Кременчуцький район

Новини від Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

«УНІВЕРСИТЕТ III  ВІКУ»   ПРАЦЮЄ

При відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» з 1 жовтня запрацювали  факультети «Університету ІІІ віку»: «Основи комп'ютерної грамотності» «Правознавство» та «Основи психології».

12:04 13.10.2021

Давайте насильству скажемо STOP!

Пандемія COVID-19 поглибила низку складних соціально-економічних викликів у суспільствах по всьому світу. Режим соціальної ізоляції, введений у багатьох країнах для уповільнення поширення захворювання, посилив іншу вже раніше наявну пандемію – домашнє насильство.

10:34 04.10.2021

Працювала мультидисциплінарна команда

30 вересня  2021 року  мультидисциплінарна команда КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд  для надання соціальних послуг на території  Жуківського старостату.

14:58 01.10.2021

Домашнє насильство – це не справа родини, а злочин

Домашнє насильство – це не справа родини, а злочин. Конфлікти й непорозуміння трапляються у будь-якій сім'ї, але інколи вони стають загрозливими для фізичного та психологічного здоров'я людини. Кожного року більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства у своїх родинах.

11:36 26.08.2021

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

До навчального року залишились лічені дні, тож батьки і школярі активно готуються до його початку. Для сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах  Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» підготувала  подарунки до 1-го вересня.

11:35 26.08.2021

МОБІЛЬНА БРИГАДА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

На сьогодні проблема насильства в сім’ї є надзвичайно актуальною в суспільстві. Домашнє насильство застосовується одним членом сім’ї щодо іншого, тим самим порушуючи конституційні права та свободи останнього. Така девіантна поведінка значно підриває суспільні відносини, знецінює поняття інституту сім’ї та потребує особливої уваги зі сторони спеціалістів щодо попередження та профілактики цих явищ.

10:15 16.08.2021

Мультидисциплінарна команда – шлях до підвищення якості надання соціальних послуг

Виїзна робота  мультидисциплінарної команди Комунальної установи  «Центру надання соціальних послуг Глобинської міської ради» максимально спрямована на задоволення потреб жителів громади, які опинились у складних життєвих обставинах. Так, 12 серпня вище зазначена команда працювала у с.Петрівка. Соціальні послуги було надано безпосередньо під час виїзду  у приміщенні старостату та за місцем проживання підопічних. Членами команди здійснено  надання послуги інформування, консультування, перукарські послуги, поінформовано про набір слухачів для отримання ними послуги «Університет ІІІ віку»,  здійснено обробіток присадибних ділянок.

10:14 16.08.2021

До уваги жителів сіл Пироги та Яроші!

Відповідно до графіку роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2021 рік 16 серпня 2021 року з 10:00 до 12:00 в адмінгосподарській будівлі старостату (с.Пироги, вул. Чумацький шлях, 84) буде працювати мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

16:02 13.08.2021

Практичні аспекти розбудови системи спеціалізованих послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на рівні територіальних громад

Саме такою була тема вебінару, організованого Міністерством соціальної політики України та Фондом ООН у галузі народонаселення для територіальних громад, які отримали субвенцію з державного бюджету місцевим на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, котрий проведено 10 серпня.

10:29 11.08.2021

УВАГА! Глобинська громада долучається до благодійної Всеукраїнської акції «ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК»!

З липня 2021 року на території України розпочалася Всеукраїнська благодійна акція «Шкільний портфелик». Мета такої акції – допомога дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у підготовці до нового навчального року: забезпечення канцелярським приладдям, одягом, взуттям.

14:37 09.08.2021