Відділення натуральної та грошової допомоги

Відділення натуральної та грошової допомоги проводить соціальну роботу з особами, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться у групі ризику.

Основними завданнями відділення є:

- виявлення осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- забезпечення надання соціальної послуги натуральної допомоги (перукарські послуги, прання білизни, дрібний ремонт помешкань та ін. заходи);

- отримання гуманітарної і благодійної допомоги та безкоштовне передавання її особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (особам похилого віку, особам з інвалідністю) та знаходяться в групі ризику.

Соціальні послуги надаються отримувачам:

- за рахунок бюджетних коштів;

- з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг.

У відділенні виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази та затвердженого класифікатора соціальних послуг надається послуга натуральної допомоги, а саме:

- надання продуктів харчування, предметів і засобів особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобів та засобів догляду, одягу, взуття та інших предметів першої необхідності;

- забезпечення паливом;

- пошиття та ремонт одягу;

- перукарські послуги;

- прання білизни та одягу;

- дрібні ремонтні роботи;

- обробіток присадибної ділянки, косіння трави біля будинку, рубання та розпилювання дров;

- прокат технічних та інших засобів реабілітації.

Соціальні послуги надаються особам в приміщенні надавача соціальної послуги так і за місцем перебування отримувача.

Відділення натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» надає послугу натуральної допомоги  одиноким,  малозабезпеченим непрацездатним громадянам, громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, загиблих воїнів інтернаціоналістів, померлих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, та іншим вразливим верствам населення.

Одним із заходів послуги є прокат  технічних та інших засобів реабілітації.  Метою надання громадянам послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації є  усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності осіб з інвалідністю, громадян похилого віку та хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), покращення якості їх життя.

Впровадження цієї послуги має на меті практичну реалізацію принципу соціальної незалежності. Використовування ТЗР дозволяє значно збільшити рівень фізичної активності людини з інвалідністю. 64 особи скористалися   прокатом технічних та інших засобів реабілітації (всього видано 73 засоби).

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» надана можливість  вільного доступу скористатися перукарськими послугами людям з обмеженими можливостями та особам, які відносяться до групи ризику.  Перукарська послуга надана 230 особам  в приміщенні надавача соціальних послуг, за місцем проживання -   28 .

Всього станом на 19 квітня  охоплено послугами  329 осіб. На даний час ця послуга надавалася для отримувачів безкоштовно (за рахунок бюджетних коштів).

Якщо заходи, що надаються відділенням вам необхідні – звертайтеся за адресою: м. Глобине, вул. Гагаріна1, кабінет № 7, телефон (05365) 24 -2-50